• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neaktualizuje se knihovna
#1
Dobrý den,

používám Kodi 17.3 na Win 10. Sosáč 1.3.5
Přidal jsem si ze Sosáče, nějaké seriály do knihovny.
Např. Orange is the new black v době přidání bylo v 5 sérii, 3 díly.
K dnešnímu dni je v Sosáči již dílu 5, ale v mé knihovně jsou pořád jen ty 3.
Při spuštění Kodi je zapnutá funkce aktualizace knihovny.
Jediné řešení na které jsem přišel ze čtení jiných témat, bylo seriál odebrat a poté znovu přidat do knihovny již už s těmi 5 díly.
Existuje prosím i jiné řešení aby se nové díly přidávali do knihovny sami nebo nějaké nastavení?
Děkuji
 
Citovat
#2
Je opravdu nutné dávat obsah Sosáče do knihovny ? Co takhle si pridat serial do založek a po shlednuti odstranit ?
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#3
Je to pěkná pruda, odpovídat těm nováčkům a neumětelům, co? Co si dát do záhlaví nadpis "Hledej, jinde/sám šmudlo"? Ušetříte si mnoho času, mistře Petrvalde...

P.S byl jsem aktivním členem jednoho, jinak vysoce erudovaného, videofora. Tam nováčkům a začínajícím, "radili" podobně..Pak si po pár letech, kdy si nováčci opravdu začali hledat sami, nejprve stěžovali, že jich tam chodí 5 1/2, a nakonec to jinak skvělé a přínosné forum zcela zaniklo...
 
Citovat
#4
@Morfeus1 Žádné jiné řešení, jak přidávat nové díly do knihovny, neexistuje. To, že se ti nové díly nepřidaly, může mít několik důvodů. Může jít např. o chybu v doplňku, ale nikdo něco podobného nehlásil, tak to asi není pravděpodobné. Nebo je to prostě tím, že se ty nové díly na serveru, ze kterého je Sosáč "tahá", objevily později a shodou okolností těsně před tím, než jsi to začal řešit a ještě nestačila spustit obnova seriálu. Nebo také to, že když si pouštíš Kodi jen někdy a na čas kratší, než je nastavené zpoždění startu služby (v Sosáči), že se ti obnova seriálu nestačí spustit nikdy.

Píšeš "Při spuštění Kodi je zapnutá funkce aktualizace knihovny." Musíš si uvědomit, že aktualizace knihovny Kodi nemá s přidáním nového dílu ze Sosáče nic společného.

@Likan33 Nemůžeš si to, zda a jak kdo poradí, vynucovat. @Petrvald prostě jen vyjádřil svůj názor na to, jak je podle něj lepší Sosáč využívat. Nic víc a nic méně. Jestli jsi chtěl svoji frustraci z toho, že tady občas někdo někomu doporučí, aby se před položením otázky podíval do předchozích postů, vyjádřit tím, že se opřeš do @Petrvald, tak jsi šlápl hodně vedle.
 
Citovat
#5
JiRo, a z čeho bych JÁ měl být frustrovaný?? Moje to forum není, a problém s neaktualizací knihovny Sosáče také neřeším..Jen jsem chtěl říci, jak dopadl jiný, dříve velice úspěšný a renomovaný web věnující se střihu videa. Protože se v něm ti znalejší a mistři svého oboru /bez ironie/ zhusta chovali k nováčkům/méně znalým stejně jako zde občas Mistr petrvald. Pokud někomu nechci odpovídat, nebo mi prostě jeho otázka přijde hloupá, tak mu jednoduše neodpovím vůbec. Pořád lepší, než odpověď nicneříkající, ze které se tázající stejně nic nedozví, příště se obrátí jinam, a odpovídající zbytečně ztrácí čas a nervy..Takže žádné vynucování, pouze jsem na rovinu řekl svůj názor, který jsem měl při pročítání tohoto fora na jazyku už nějakou dobu.Osobně mistra petrvalda neznám, nevedu s ním žádný osobní spor, a věřím, že je v danné problematice erudovaný.
 
Citovat
#6
@Likan33 No dobře. Frustrovaný tedy nejsi, tvoje fórum to není, Sosáč také neřešíš. Tak prosím tě příště své posty směruj do nějakého relevantního fóra. Zde na Kodi by tomu myslím nejlépe vyhovovalo Chyby, návrhy, zlepšení, podpora. Tam si založ téma, třeba by se mohlo jmenovat Jak dopadl jiný, dříve velice úspěšný a renomovaný web věnující se střihu videa, a tam nás můžeš vychovávat. Tímto já pokládám tuto část diskuse v tomto tématu fóra Sosáče za uzavřenou. Ale budeš-li mít něco k Sosáči, námět či dotaz, klidně napiš.
 
Citovat
#7
@Linkan33 nevím co tě tak vytočilo, ale to co jsem napsal myslím naprosto vážně. Osobně nevidím důvod proč přidávat obsah tohoto doplňku do knihovny, přijde mi naprosto dostačující již v něm obsažená žánrová filtrace a třídění podle abecedy. Možná se budeš divit, ale @Petrvald přidává právě rozkoukané seriály do záložek a po shlednuti je smazne.
Rozhodně nemám v úmyslu se zde nad někoho povyšovat nebo se někomu vysmívat, to že odpovím stručně je známka nedostatku času a ne toho že si dělám z někoho srandu !!!
Jinak nechápu proč mě oslovuješ mistr Petrvald - je snad úplně jedno jestli jsi nováček nebo zkušenejší uživatel, jedná se o označení pouze v rámci tohoto fóra a to podle počtu příspěvků a založených témat....
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#8
Nechtěl jsem vyvolávat nějaké flame. Jen si sem, jako začátečník, chodím často počíst, a často nacházím právě Vaše odpovědi typu "Hledej, jsou tady toho hromady". Představuji si, jak přicházím do rozlehlého obchodu, který neznám. A po mém dotazu k nějaké zaměstnankyni, kde zde mají rohlíky mi odpoví " Máte zdravé nohy? Tak hledejte..." Kolikrát by jste do takového obchodu zavítal, pokud by jste měl na výběr ? Jen to jsem tím chtěl říci, nic osobního. "Mistr petrvald" nebyla žádná ironie/shazování, pouze jsem byl líný/neuvědomělý dohledávat Vaše skutečné hodnocení na místním foru, a domníval se, že jste "Mistr Kodi". Za to se samozřejmě omlouvám. Hezký podvečer.
 
Citovat
#9
Děkuji všem za jejich nápady a rady. Neměl jsem úplnou představu jak ta knihovna funguje a proto jsem hledal chybu.
 
Citovat
#10
Petrvald: Velmi prosím o radu, jak se dostat do filtrace seriálů na sosáči. Našel jsem jen pro filmy. Předem díky za odpověď.
 
Citovat
#11
Pokud myslíš vyhledávání, tak to opravdu vyhledává jen ve filmech.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#12
Tak to je obrovská škoda. Nechci tu psát něco co už se to řešilo, jen neupravil by někdo doplnek, aby to umel?
 
Citovat
#13
Moc nechápu smysl. Seriály máš pod písmeny, a tam jich zase tolik není, nehledě na to, že tam můžeš použít standardní hledání z levého panelu Kodi.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#14
Nejde jen o vyhledávání, ale spíše filtrování dle herců, studia. nebo typu (komedie, drama apod). Příklad, dneska chci sledovat komediální seriál, tak zapnu filtrování a vyjede 50 seriálů. Jenže chci jen české a s herce Mátonohou... a hurá je tu Comeback. Takhle by to bylo super:)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)