• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nedá se nic nainstalovat
#1
Čaute, prosím o radu. Mám nainstalovaný Coreelec a od jisté doby se mi nedaří instalovat žádné doplňky z repozitářů. Nefungují ani aktualizace u již stávajících doplňků. Vyskočí chyba xbmc.python verze 3.0.0 nemohla být vyřešena. A tak je to u všeho. Díky za pomoc.
 
Citovat
#2
@Davirek: Řekl bych, že jsi neprovedl čistou instalaci Matrixu, ale jen aktualizaci. Takhle to pak dopadne.
 
Citovat
#3
Pokud se nabízela nějaká aktualizace, tak jsem ji určitě povolil. Da se to teď nějak zachránit? Nebo musím komplet dělat znova celou instalaci na SD kartu tak jako na samém začátku?
 
Citovat
#4
@Davirek: Nejlepší je začít znovu od začátku.
 
Citovat
#5
To mají teda pěkně blbě vymyšlené když se to nějakou aktualizací prakticky celé zlikviduje. Mám tam ještě nějaké zálohy z minulosti. Zkusím je zítra obnovit jestli to nepomůže.
 
Citovat
#6
@Davirek: V coreelecu určitě nebyla automatická aktualizace. Šlo to udělat jen přímo v nastavení CE. Na jejich fóru to však zásadně nedoporučovali.
 
Citovat
#7
Je možné, že tam nastavená aktualizace na automaticky nebyla. Asi jsem ji na automatickou přepnul ručně. Časem se to aktualizovalo a následně začaly problémy. Obnovil jsem tedy cca rok a půl starou zálohu a zase je to v pořádku.
Jak to tedy udělat, abych měl poslední verzi Matrix 19.3 a vyhnout se problémům při Auto aktualizaci? Momentálně mám verzi 9.2.8. Na oficiálních stránkách Coreelec píší, že pokud chceme ručně aktualizovat tak se stažený tar. Soubor má umístit do STORAGE/UPDATE. Tam jsem jej umístil a dál nevím jak v procesu pokračovat. Když zadám manuální aktualizaci a zvolím vyhledat soubor, tak mi vyskočí pouze prázdné okno. Díky za pomoc.
 
Citovat
#8
@Davirek: Další krok je restart. Pokud chceš Matrix, tak doporučená je čistá instalace. Update z Leii na Matrix způsobí nefunkčnost starých doplňků napsaných v Pythonu 2 (Matrix je Python 3).
 
Citovat
#9
Aha. Děkuji za vysvětlení. V tom případě to raději nechám tak jak to je když to vše funguje.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)