• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nefunkčne doplnky po preinštalacii kodi
#1
po preinštalácii kodi z 18.5 na aktuálnu 19 mi prestali fungovať inštalácie v kodi, aj keď som neskôr kodi odinštaloval a znovu nainštaloval, tak chyba zostala, nepomohli ani staršie verzie kodi. aktualne sa mi neda nainštalovať ani jazykovy baliček nie to ešte nejaky doplnok..
po inštalacii a spusteni kodi mi tam len behaju nejake doplnky čo sa inštaluju a updatuju ale za každým je len "failed", už sa s tým trápim 2 deň a stale som tak kde som bol.. doplním že sa neda naništalovať fakt nič.. ani skin, stiahne to ale nenaništaluje

vopred ďakujem
 
Citovat
#2
@PeterS: Z dotazu není jasné, jestli jsi z v18 na v19 dělal upgrade (nedoporučuje se, doplňky nemusí fungovat) nebo novou čistou instalaci. Ať jedno či druhé, doplňky z v18 nejsou vždy s v19 kompatibilní. Musíš nainstalovat repozitáře pro v19 a z nich teprve doplňky.

Pokud jsi nastavoval v Kodi regionální nastavení, narazil jsi i na požadovaný jazyk Kodi. Když tam vybereš češtinu, ta se ti doinstaluje.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#3
@jkmh: urobil som upgrade a to bola chyba.. nasledne odinštalacia a nanovo ninštalovane... ano, skušal som napr. hacky repozitar ten som v pohode nainštaloval ale scc už z neho len stiahlo ale nenainštalovalo.. zasa failed
to iste aj tie jazykove baličky.. dam čeština, začne sťahovať ale nenainštaluje to .. zasa to iste failed .......
 
Citovat
#4
@PeterS: Pak se asi něco odinstalovalo špatně. Předpokládám, že jedeš na Androidu a snažil jsi se odinstalovat předinstalované Kodi. Odinstaluj to znovu, pokud se Kodi dotáže, jestli má odinstalovat i nastavení, dej ANO. Potom najdi adresář Userdata Adresáře a soubory Kodi (xbmc-kodi.cz) otevři a zkontroluj, jestli je v něm vše smazáno. Pak odstraň i ten adresář. Restartuj box a zkus nainstalovat Kodi z Android | Downloads | Kodi podle architektury anebo z Google Play. Nato zkus jako první tu češtinu. Pokud ti ani potom nepůjde čeština nainstalovat, zkus z Kodi repa nainstalovat Kodi Logfile Uploader. Pokud půjde nainstalovat, spusť ho a dej sem link na odkaz, který ti vygeneruje. Pokud nepůjde instalovat ani  Uploader, najdi log soubor Adresáře a soubory Kodi (xbmc-kodi.cz) a ten log soubor někam zkopíruj ručně a zase sem dej link.

Při hledání těch souborů musíš mít v Androidu povolené zobrazení skrytých adresářů.

Jak správně pracovat s logem:Vytvoření a odeslání chybového protokolu / logu Kodi v 16 obrazech (xbmc-kodi.cz)

Projdi si i https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-tesla...ight=tesla, třeba je tam podobný problém a řešení.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#5
@jkmh: Ďakujem za radu, skúšal som ísť podľa tvojho návodu, síce a mám windows 7 ale v tých linkoch čo si poslal bol aj windows takže som to našiel ale ale jediné čo sa mi podarilo že sa mi nainštalovala ta čeština ale to je všetko.. potom to zasa začalo haprovať a neda sa aktualne nainštalovať žiaden iny jazyk .. napr slovenčina, tiež žiaden skin ani ten log file uploader.... tiež som nainštaloval repozitar hacky ale už SCC sa nedá nainštalovať z neho..
Posielam ten log, snáď to pomôže:
https://uloz.to/tamhle/Wx4aCuezN1AR#!ZGA...1cryqgA2H5
 
Citovat
#6
@PeterS: S těmi wokny jsi mě zaskočil. Nikde to totiž neuvádíš. I ten návod na log jsi nedočetl do konce, protokolování nemáš zapnuté. A nemáš dokončené nastavení Regional (datum, čas časová zóna atd., což ti může způsobit, že nebudeš mít správný čas  a to je taky špatně. A zároveň moc pospícháš na to SCC. Pokud ti nejde řádně instalace z oficiálního repa (jazyky, Log updater...), na 100% ti nepůjde ani to ostatní. A i kdyby se ti to nakrásně podařilo nainstalovat, není zaručena funkčnost a spolehlivost. Dost poučování.
Teď budu trochu vařit z vody. Ikdyž mám Kodi na woknech nainstalované, už je to dlouho a aktivně to nepoužívám. Z toho mála v logu to vypadá, že Kodi nemá plný přístup na Appdata. Instaluješ to jako správce? A instaluješ ze storu nebo odsud. Windows | Downloads | Kodi. Kdysi se říkalo, že ze storu to zlobí, že je lepší stáhnout instalačku a nainstalovat.
Zkus to vyčistit znova (linky už znáš) a znova nainstalovat. Trpělivost, to dáš.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)