• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NejTV -settopbox
#1
Zdravim,

neveděl by někdo jak dostat playlist ze settopboxu od NEJ.cz?
Připadně z webového rozhraní nebo android aplikace.

Dík.
 
Citovat
#2
Na google play je Sniffer od nějakého rusa. Po instalaci do adroidboxu ti udělá log toho, kam se ti zařízení připojuje takže dokáže i vypsat linky na které se box snaží přistupovat při přepínání kanálů. Pokud ale distributor IPTV používá linky s tokenem, bude ti to stejně k prdu. Navíc se ten program chová jako VPN takže se spojení se zdrojem iptv přesměrovává a po pořízení logu musíš apku odinstalovat protože jinak IPTV nejde.
 
Citovat
#3
A VIP4302 od tmb taky nejde?
 
Citovat
#4
Bylo by super udelat na Nej Tv plugin. Tech informace komplet mam chybi udelat jen script.
Nechce se nekdo pridat :-))))
 
Citovat
#5
Neco jako script pro O2TV? To by bylo skvele.
 
Citovat
#6
Je tu někdo, komu se podařilo zprovoznit NejTV v Kodi?
 
Citovat
#7
@toorek Nej.TV asi nemá vlastní řešení, nepoužívají řešení od Lepší.TV?
 
Citovat
#8
To netuším. Mají možnost sledování přes web, android apku i apky v chytrých tv. A samozřejmě přes set top box, co mi tu leží. Divím se, že tu o nich skoro nic není, protože je to dost velký provider s vlastní optickou sítí po celé republice. Nebo jak to myslíš?
 
Citovat
#9
@toorek Myslím to tak, že každá služba OTT případně IPTV se skládá z řešení obsahující několik dílčích komponent, z nichž to nejpodstatnějí je serverová část a její rozhraní, další jsou pak např. aplikace pro android, settop boxy, atp. Dodavatelů těchto řešení je několik, ale rozhodně méně, než providerů nabízejcích služby OTT/IPTV. Takže někteří provideři nabízí služby využívají stejná řešení nebo řešení vycházející z podobných komponent, jen mírně upravených pro každého konkrétního providera. To pak znamená, že jedno řešení v Kodi nebo v Tvheadend lze použít bezezbytku nebo jen s mírnými úpravami pro službu více providerů. Takových příkladů bylo i je stále několik.

O2TV a původní T-Mobile TV vycházel ze stejného řešení NanguTV, každé bylo jen mírně modifikováno, T-Mobile GO a Magio GO používají řešení Magio dodnes a jsou úplně shodné, liší se pouze adresami rozhraní, Sledovanitv.cz a Sledovanietv.sk je to podobné a podobné to bylo u celé řady dalších Poda, Digi, ... A například řešení "Sledovani" nebo třeba "Lepší" nalézt u velké skupiny lokální providerů.

Znamená to, že pokud by Nej.TV používalo řešení, které je už použito u nějakého jiného providera a pro které už řešení pro Kodi nebo Tvheadend existuje, bylo by jednoduché ho pro Nej.TV upravit. V ideálním případě pak může jít jen o velmi jednoduchou úpravu.
 
Citovat
#10
Díky, tohle už chápu. Ale bohužel neorientuji se v problematice natolik, abych byl schopný identifikovat jejich používané řešení a následně upravit vhodný doplněk pro Kodi. Maximálně mohu někomu spolehlivému na čas poskytnout přihlašovací údaje.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)