• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NejTV -settopbox
#1
Zdravim,

neveděl by někdo jak dostat playlist ze settopboxu od NEJ.cz?
Připadně z webového rozhraní nebo android aplikace.

Dík.
 
Citovat
#2
Na google play je Sniffer od nějakého rusa. Po instalaci do adroidboxu ti udělá log toho, kam se ti zařízení připojuje takže dokáže i vypsat linky na které se box snaží přistupovat při přepínání kanálů. Pokud ale distributor IPTV používá linky s tokenem, bude ti to stejně k prdu. Navíc se ten program chová jako VPN takže se spojení se zdrojem iptv přesměrovává a po pořízení logu musíš apku odinstalovat protože jinak IPTV nejde.
 
Citovat
#3
A VIP4302 od tmb taky nejde?
 
Citovat
#4
Bylo by super udelat na Nej Tv plugin. Tech informace komplet mam chybi udelat jen script.
Nechce se nekdo pridat :-))))
 
Citovat
#5
Neco jako script pro O2TV? To by bylo skvele.
 
Citovat
#6
Je tu někdo, komu se podařilo zprovoznit NejTV v Kodi?
 
Citovat
#7
@toorek Nej.TV asi nemá vlastní řešení, nepoužívají řešení od Lepší.TV?
 
Citovat
#8
To netuším. Mají možnost sledování přes web, android apku i apky v chytrých tv. A samozřejmě přes set top box, co mi tu leží. Divím se, že tu o nich skoro nic není, protože je to dost velký provider s vlastní optickou sítí po celé republice. Nebo jak to myslíš?
 
Citovat
#9
@toorek Myslím to tak, že každá služba OTT případně IPTV se skládá z řešení obsahující několik dílčích komponent, z nichž to nejpodstatnějí je serverová část a její rozhraní, další jsou pak např. aplikace pro android, settop boxy, atp. Dodavatelů těchto řešení je několik, ale rozhodně méně, než providerů nabízejcích služby OTT/IPTV. Takže někteří provideři nabízí služby využívají stejná řešení nebo řešení vycházející z podobných komponent, jen mírně upravených pro každého konkrétního providera. To pak znamená, že jedno řešení v Kodi nebo v Tvheadend lze použít bezezbytku nebo jen s mírnými úpravami pro službu více providerů. Takových příkladů bylo i je stále několik.

O2TV a původní T-Mobile TV vycházel ze stejného řešení NanguTV, každé bylo jen mírně modifikováno, T-Mobile GO a Magio GO používají řešení Magio dodnes a jsou úplně shodné, liší se pouze adresami rozhraní, Sledovanitv.cz a Sledovanietv.sk je to podobné a podobné to bylo u celé řady dalších Poda, Digi, ... A například řešení "Sledovani" nebo třeba "Lepší" nalézt u velké skupiny lokální providerů.

Znamená to, že pokud by Nej.TV používalo řešení, které je už použito u nějakého jiného providera a pro které už řešení pro Kodi nebo Tvheadend existuje, bylo by jednoduché ho pro Nej.TV upravit. V ideálním případě pak může jít jen o velmi jednoduchou úpravu.
 
Citovat
#10
Díky, tohle už chápu. Ale bohužel neorientuji se v problematice natolik, abych byl schopný identifikovat jejich používané řešení a následně upravit vhodný doplněk pro Kodi. Maximálně mohu někomu spolehlivému na čas poskytnout přihlašovací údaje.
 
Citovat
#11
Ahoj, tak se mi podařilo dát dohromady jednoduchý skript pro vytvoření playlistu NejTV, pro IPTV SImple Clienta. Je to zatím docela krkolomné, využívám session z webu po přihlášení, ale pokusím se to dát v nejbližší době do nějaké rozumnější formy, asi zkusím lehce zkonzultovat se Sarosem neboť si myslím, že by to nebylo špatné doplnění jeho úžasného IPTV Serveru. Jen streamy docela tuhnou, je tedy otázkou, jestli ještě tady není něco v pořádku ;)
 
Citovat
#12
?????
 
Citovat
#13
Thumbs Up 
(21.6.2023, 21:10)pohoda6 Napsal(a): Nej pouziva smartlab.
Hbo balicek kodovany.
Vlastni system reg stb a ostatnich app, bez moznosti odebrat zarizeni. Smart Care naprasi jakykoliv neleg pohyb na streamu.
Takze smolika.
A ted z prominutim ,,,,jen tady blbnete,,,, a bude zase rychle neco v ..........
Kdo neumi ani zaklad a to doslova , tak tu pise o nej tv .
Boze pomoc nam ..........

(14.5.2023, 10:10)Martor Napsal(a): Ahoj, tak se mi podařilo dát dohromady jednoduchý skript pro vytvoření playlistu NejTV, pro IPTV SImple Clienta. Je to zatím docela krkolomné, využívám session z webu po přihlášení, ale pokusím se to dát v nejbližší době do nějaké rozumnější formy, asi zkusím lehce zkonzultovat se Sarosem neboť si myslím, že by to nebylo špatné doplnění jeho úžasného IPTV Serveru. Jen streamy docela tuhnou, je tedy otázkou, jestli ještě tady není něco v pořádku ;)

Nechapu o cem to tady mluvis... NEJ u vsech kanalu pojede DRM... takze bez scriptu ktery ti sosne key klic ktery bez orig loginu nemas... takze ti max pujde stream bez obrazu ci rozkostickovany obraz atd.... ale pokud si napsal script ktery otevre drm a spol... alah s tebou ...  3
 
Citovat
#14
Ahoj všichni, omlouvám se za odmlku, bohužel jiné priority ;) HBO balíček u NEJ.TV nemám, takže nemůžu posoudit, ale ten m3u playlist co jsem si vygeneroval před měsícem a nahrál do IPTV Simple Clienta stále funguje, žádné DRM ani opětovné generování a stream linky stále funguji ... zajímavé. Je potřeba přepnout audio z komentovaného na nekomentované, ale vše funguje. Zkusím se k tomu co nejdřív vrátit a dát to nějak k dispozici zkušenějším. API umožňuje také EPG.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)