• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Někdo ochotný vytáhnout obraz zpětně z Kuki ve full HD?
#1
Nazdar,
má někdo z vás Kuki (my máme O2 a ta aplikace v televizi není moc na aktuální pořady) a byl by někdo ochotný vytáhnout playlist ve full HD na pořad Yakari z Jednotky? Mně už promo kód bohužel vypršel a dneska ráno jsem zaspal a nechce se nám kvůli tomu si zaplatit další měsíc u Kuki, O2 TV a Skylink streamserver http://***IP***:8001/1:0:19:1329​:CA2:3:EB0000:0:0:0: Jednotka HD nám bohatě stačí. Já si ho totiž nahrávám na disk a dneska jsem bohužel zaspal a chtěl bych to mít v rozlišení 1080p. Určitě se za to odvděčím playlistem z O2, ten má mpd playlist celý v kuse, Kuki to má po 4 minutách, takže se budou muset přetočit necelé 4 minuty a pak uložit m3u8 soubor ze zdrojového kódu. Adresy v playlistu vypadají nějak takto: https://offnet-cecolo-3.cdn.kuki.cz/_rmx...webbrowser Audio stopy si už v Avidemuxu dám dohromady. Předem velké díky.
Aleš Fiala
 
Citovat
#2
@Alesfiala Tuším, že Yakari měl v nabídce originální Stream Cinema. Ale řekl bych, že ty poslední série tam asi budou jen se slovenským dabingem.

Jo, je to tak. 4. Série už jen SK/EN.
 
Citovat
#3
Těžko říct, zda na Minimaxu v roce 2017 existovala 4. řada v češtině. A hlavně neplést do toho Minecraft.
 
Citovat
#4
@Alesfiala Já tedy tomu co tu píšeš moc nerozumím, ale odtušil jsem, že snad chceš poslední díl Yakari, který byl vysílán dnes. Takže pokud je to 04x26, tak ti ho mohu poskytnout se slovenským dabingem.
https://webshare.cz/#/file/cVrMWOjCy9/ya...0cd-sk-mkv
 
Citovat
#5
@JiRo: Ona je to 5. řada, 4. řada už je na Ulož.to, asi kvůli mě že jeden týden zpětně nešel na Lepší.TV jsem přišel o 05x24, dneska dávali 05x22, ale promo kód na Kuki by se mi taky hodil. Která jiná televize přes internet nabízí přes prohlížeč v počítači zpětně rozlišení 1080p než Kuki? Asi žádná jiná.
 
Citovat
#6
@Alesfiala: Máš to v SZ
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#7
@Alesfiala Aha, tak to jsem mimo.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)