• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemožnost výběru filmu
#1
S KODI jsem trochu pracoval pokud nevyžadoval vyšší Android. Nyní jsem koupil Lenovo Tab4 10"  s  Android 7.1.1 a z Google play nainstaloval KODI 17.6. Odněkud stáhnul repozitář, nainstaloval ZIP a doinstalovat doplněk Sosac.tv a Befun.cz.
Tablet je svižný. Volby v KODI jdou dobře až na doplňky. Již abecedni seznam a následný film nejde vůbec vybrat. 
 Dotykem vyberu položku, kursor ujede úplně jinam a výběr je náhodný.
Nemám nejlepší internet, ale filmy ze sosac jedou, befun pořád hlásí Nepodařilo se přehrát, chybu najdeš v protokolu který nevím kde je.
Je mi známo, že došlo k nějakým změnám. Nevím které doplňky jsou ještě funkční bez placení. Doporučovaný Stream Cinema chce 50 kc měsíčně. Ne že bych je nedal, ale musí vše fungovat.
Poradí někdo.
 
Citovat
#2
Ad výběr filmu - můžeš zkusit jiný vzhled
Ad doplňky- pokud ti jde o filmy a seriály, tak bez placení žádný
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#3
Díky, zkoušel jsem různé vzhledy. Moc to nepomohlo. Ve výběru obsahu Doplňku je kursor citlivý a dělá si co chce. Pouze jsem přišel na to, že výběr po pravé straně obrazovky kursor většinou neuteče na jinou položku.
 
Citovat
#4
Vrátil jsem se po dvou letech ke Kodi. Ani ne pro sebe, ale pro přítelkyni. Jedná se o Xiaomi MI TV Stick a Kodi je 18.6. Instaloval podle Joshuax CZ klip dlouhý přes hodinu. Instaluje doplněk Super Repo ovšem tam není Kodi 18.6. Nevím zda je třeba. A pak TVAddons z Fusion. Tam je ovšem špatná adresa. Na konci má být CO a nikoliv AG. České doplňky instaluje odjinud, já instaloval z Addons až na Stream Cinema. To byl stažený jiný Zip. No něco nejde, ale neřeším.
Jen nevím kde je chyba u Doplňku Soubory Online. Chybu nehlásí, přesto nemohu na Ulozto nalézt ani jeden soubor.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)