• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O2tvGO addon
#1
Pokud používáte tento addon z repa CZ/SK, tak jste asi zjistili, že se už nemůžete přihlásit na placený příjem.
Pravděpodobně došlo ze dne na den ke změně autorizačního serveru a autor addonu zatím nereagoval.
Na jiném fóru jsem našel a odzkoušel řešení - odinstalujte původní addon, smažte z disku stopy po něm a nainstalujte si nový z přiloženého zipu.


Přiložené soubory
.zip   plugin.video.o2tvgo-master.zip (Velikost: 18,05 KB / Stažení: 1 246)
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#2
ahoj
jak řešíš EPG?

nebo už to nový addon umí?
Windows 8.1 - Kodi 19.1
H96 max X2 - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9
X96 max+ - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9 (NAND dualboot Slimbox/CE)
X96 max+ - Coreelec 19 Matrix (NAND dualboot Slimbox/CE Matrix)
 
Citovat
#3
@RenEdi

1. Epg neřeším
2. Úprava addonu vzešla z komunity, není od původního autora a řeší pouze změnu v autorizaci - tedy addon funguje
    ve stavu, v jakém byl.
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#4
ros: od koho máš internet? Kolega má v práci od O2 a hlásí to tu stejnou chybu. Já mám místního poskytovatele wifi a chodí to od začátku bez problému..
 
Citovat
#5
@kapacitos78
UPC

Jinak mi ten provizorní addon posloužil jen včera a ještě večer byl původní fixnut, takže v repo CZ/SK je už funkční.

Autor:
Štěpán Ort
Detail:
Plugin na přehrávání živé televize ze služby O2TV GO

Seznam změn:

2017-02-02 [1.1.7]
* OAuth error fix. Thx to Freaders
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#6
Ahoj.

Mám kodi na raspberry 2 a z repozitáře jsem si stáhl O2TVGO. po přihlášení mi to stále hází chybu o počtu zařízení ( nebo tak nějak). V nastavení u O2 mám pouze dostatek prostoru pro další 2 zařízení. Vzhledem k tomu, že jsem začátečník v tomto sytému, můžete mi prosím poradit, jak jste to rozchodili?

Děkuji
 
Citovat
#7
zkus se přihlásit na stránkách O2 https://www.o2tv.cz/ podívej se do "moje zařízení" kolik tam máš zařízení, případně nějaké odstraň a pokud ti to nepůjde ani potom, tak bych se soustředil na to jestli správně zadáváš heslo..
 
Citovat
#8
Ahoj všichni, také jsem řešil jak dostat O2TVgo do IPTV add-onu a nakonec se povedlo. Přepracoval jsem původní O2TVgo plugin a pomocí něj začal generovat M3U seznam streamů z O2TVgo pod svým O2 účtem, které jsem následně použil jako vstup pro Simple IPTV plugin. EPG řeším pomocí služby iptv-epg.com. Jedinou nevýhodou je, že adresy streamů ve vygenerovaném M3U jsou dočasné, což jsem vyřešil tak, že každý den kolem 4 ráno proběhne skript, který vygeneruje nové M3U a pouhým restartem kodi nové streamy načtu na další den. Je to quick and dirty, ale docela to funguje. Abych zachoval vlastní pořadí kanálů, setřídil jsem si svůj seznam M3U, který používám jako template a každý den tedy jen vlastně aktualizuji url v seznamu. Vše funguje skvěle, samozřejmě bez archivu a nahrávání, ale s EPG je to super. Martin ;)
 
Citovat
#9
A byde to uverejneno? 88
Apple TV 4K gen.2 - tvOS 15.2 (iSCC, KODI 19.3) & HomePod - audioOS 15.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + KODI
iPhone 13 Pro 512 GB - iOS v15.4 (KODI 19.3) & Apple Watch 7 Nike+ 45mm v8.5
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v15.4 (KODI 19.3)
 
Citovat
#10
@Martir To vypadá dobře. Vygenerovaný playlist by šel použít jako zdroj pro Tvheadend server, pak bys měl k dispozici i lokální nahrávání a distribuci live TV pro všechny klienty v domácí síti. Zkoušel jsi, kolik streamů lze současně přijímat?

Já mám nyní zprovozněný triviální addon, kromě úvodního spuštění a parametrizace, celý běží v shellu. Stahuji, vybírám a třídím streamy z playlistů providerů zapni.tv a sledovani.cz s jediným rozdílem. Playlisty stahuji už ve 3:00. 1 Protože to běží na serveru, musím po aktualizaci restartovat i klienty a v tom je potíž. Nějak se mi to nedaří rozumně a stabilně zprovoznit pro všechny platformy. Snad už to brzy zveřejním, pak bude samozřejmě zájem doplnit to i o O2TvGo. Začal jsem plugin analyzovat, rád bych ho použil jako základě pro přepracování mého řešení z shellu do pythonu. Takže bychom určitě našli společnou řeč.
 
Citovat
#11
JiRo: myslím, že celé zabezpečení vsadili na dočasnost toho tokenu, takže předpokládám, že půjdou přijímat všechny najednou :-) (nevyzkoušeno, ale takto jsem to odkoukal od jednoho nepříliš oficiálního webu s IPTV, prostě použije něčí o2 účet a nabere všechny linky a dá je do plylistu). Samozřejmě z toho ale taky jde předpokládat, že pokud by se tyhle manýry rozšířily, tak O2 podmínky zpřístní (teda pokud to ten jejich streamovací software dovoluje) :-)
 
Citovat
#12
@mobilmanic No, omezení na počet streamů na IP adresu by snad u providerů problém být neměl vymyslet. 10  I když je pravda, že ho asi zatím nemají. Jistě nepočítali s tím, že někdo bude s jejich službou nakládat jinak, než předpokládali. A je také možné, pokud se to rozšíří, že začnou problémy a poskytovatelé se přizpůsobí. Takže naše snažení je možná poněkud kontraproduktivní a možná tady za čas budeme diskutovat o tom, že bychom měli zatěžovat servery placených služeb rozumně, tak jako se tu dnes dohadují vykrádači IP adres kdo způsobil, že se další, do "včerejška free streamy", uzavřely.

Jeden příklad uvedu. Nastavil jsem zkušebně (takto to samozřejmě běžně neporovzuji) Tvheadend server na příjem playlistů od jednoho providera a nastavil síť bez omezení počtu muxů, bez omezení šířky pásma a zapnul vyhledávání muxů při nečinnosti. Zajímalo mě, co to způsobí. A byl to masakr. Nárazově se tok od IPTV providera pohyboval kolem 80-90 Mbit/s. Je jasné, že pokud by tohle udělal nějaký významný počet zákazníků, kteří by jejich playlisty takto používali, tak by reakce providerů na sebe asi dlouho nenechala čekat.

Ten pokus je zajímavý i z jiného hlediska. Ukazuje, jak je důležitý nejen kvalitní internet ale i dobře navržený SW, optimální OS, kvalitní HW a správné nastavení. Mám 100 Mbit/s od UPC v Praze na Barrandově, večer po 21 hodině, změřená zátěž (viz screenshot iftop) je ve chvíli, kdy jsem dělal pokusy s IPTV (probíhal scan 18 streamů IPTV), zároveň měl přes addon SC puštěný film Mumie, 14 Gb, Full HD, h.264 a ještě se mi nahrávaly dva pořady ze dvou MUX-ů DVB-T (viz screenshot Tvheadend status). To všechno na Intelu Braswell a LE 8.0.2 bez jediného "zaškobrtnutí".
[attachment=2884] [attachment=2885]
 
Citovat
#13
Ahoj všichni ;), jak na to tady tak koukám, tak jsem docela pěknej amatér ;) @JiRo, smekám nad Tvou prací a prací ostatních, samozřejmě rád budu spolupracovat, ještě to to mám docela sfušované, ale rád bych to dal co nejdříve do kupy a sdílel s ostatními. Jedinou překážkou je čas, kterého moc není. Každopádně na začátku bych Ti poskytl M3U s platnými streamy a vyzkoušíš, osobně si myslím, že omezení není, můžeš steamovat i všechny naráz, ale osobně jsem to nezkoušel. Pokusím se to dát co nejdříve dohromady a poskytnout jako skript pro další využití. Ozvu se přímo a ostatní poprosím o trpělivost ;) každopádně all credits patří autoru původního add-onu Štěpánu Ortovi. Zdraví, Martin
 
Citovat
#14
Díky @Martor, kterému tímto děkuji, jsem měl možnost vyzkoušet O2TvGo v Tvheadend serveru. Potvrdilo se, že je třeba s takovým řešením pracovat uvážlivě. Scanování streamů bez zadání limitu počtu pro danou síť, neskončilo s úspěchem. Při každém pokusu (zkusil jsem to pouze 2x, abych snad providera nenaštval  1 ) se stěží přidalo pár streamů a bylo vidět, že odezva je mizerná. Teprve po zadání nějakého reálného limitu (v mém případě == 4) se scanování rozeběhlo, i když pochopitelně trvalo déle.

Streamy bylo třeba převést do ts kontejneru, audio i video jsem pouze kopíroval. Kopírování patrně vybírá první stopu audia, proto u některých streamů byl ve výsledku jiný jazyk než cz. Bude tedy třeba vyzkoušet kopírování s jiným parametrem (buď výběr konkrétní stopy nebo kopírování všech stop - to jsme tu již někde řešili, neměl by to být problém).
[attachment=2887]
Výsledek byl uspokojující, přepínání kanálů je poměrně svižné 2-3 s. Narazil jsme pouze na jeden problém. U některých kanálů se mi nedaří spustit jejich sledování na více klientech současně. Zatím jsem tomu nepřišel na kloub, možná to souvisí s tím, že streamování probíhá z více serverů, musím porovnat závislost adresy streamu na jeho chováním z pohledu vícenásobného využití. V přiloženém screnshotu je vidět, že kanál History je odebírán bez porblémů třemi klienty (1x nahrávání + 2x různí Kodi klienti v síti), u zbylých třech kanálů (které se nahrávaly) mi pokus o další odběr vygeneroval pouze klasickou hlášku Není dostupný další adaptér. Plánuji si O2TvGo objednat, abych mohl v klidu laborovat.

Díky playlistu připravenému původně pro IPTV simple Clienta jsem odhalil další skryté funkce Tvheadend ve verzi 4.2  (tedy já jsme o nich alespoň nevěděl). Funguje parsování řetězce v řádku

Kód:
#EXTINF:-1 tvg-id="Minimax.cz" tvg-name="Minimax" tvg-logo="http://app.o2tv.cz/media/CHANNEL_LOGO/6/d/4/13909845_1253996_57.png" group-title="(No group)",Minimax

a ukládání do položek generovaných MUXů, a to následujícím způsobem:

tvg-id -> Název EPG
tvg-logo -> URL ikony
goupt-title -> štítky programu 

To je samozřejmě pozitivní zjištění, které určitě pomůže lepšímu využití playlistů v Tvheadend.

Chvilka testování O2TVGO playlistu v Tvheadend pomohla odstranit prakticky všechny dosud zjištěné problémy. Nestabilní chování šlo vesměs na vrub toho, že díky převzatému playlistu původně určenému pro IPTV Simple Clienta, včetně parametrů pro EPG, které se přenesly do parametrů jednotlivých MUX-ů, způsobily, spolu s nastaveným příznakem EPG Scan, že Tvheadend se trvale pokoušel grabovat EPG. V důsledku toho bylo chování Tvheadned nestabilní a některé funkce se nechovaly úplně standardně.
 
Citovat
#15
Tohle je opravdu suprové!! Jediný addon, který by integroval největší celoplošné CZ poskytovatele IPTV do PVR!! Držím palce ať to jde hladce, protože dost lidí by už takhle přestalo hledat nějaké nelegální streamy :)

Já jsem měl i 2 semestry Programování v Shellu, takže kdyby bylo potřeba napsat nějaký skript, u kterého bych zrovna věděl jak na to, rád pomohu :)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#16
Já mám o2tv, ale jak to dostat do knihovny? Návod by nebyl kluci? A je to pak legální, když dostanu o2tv do PV? Když ho platím.

nebo kde respektive seženu můj M3U playlist?
 
Citovat
#17
marhycz:  Přesně tak, bylo by to moc fajn. Taky se těším :)
 
Citovat
#18
Ahoj všem, pořídil jsem si multimediální centrum od ,,evolveo,, na popud kamaráda. Pořídil jsem si to hlavně kvůli filmům přes stream cinema, ale známý má přes Kodi i O2TV a já nejsem schopný to zprovoznit. Přihlášení mám veškeré správně,, ale pokud se chci přihlásit tak mi to hodí  chybovou hlášku ,,number of devices replace to limot,,. O2TV mám prohlášenou jen na jednom zařízení. Dokáže mi prosím někdo pomoct ? Jsem v tomhle tom směru amatér. Tak budu rád za každou radu. Díky moc
 
Citovat
#19
@Stromsaaa
Zkus se přihlásit z PC nebo telefonu na této adrese :  https://www.o2tv.cz/tv/
Potom vpravo nahoře rozklikni možnosti u svého jména a v položce "Moje zařízení" uvidíš počet zařízení, která jsou přihlášena - možná, že jsi experimentoval a přihlásil se vícekrát, než je povoleno. Neplatná přihlášení prostě vymaž. Pokud by se nezadařilo, tak asi jedině technická podpora O2.
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#20
Tak, tak jak píše ros, povolena jsou 4 zařízení, pokud počet překročíš - dělá to Tebou zmiňované vylomeniny ...
S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)