• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oversea launcher - padání Kodi
#1
Sad 
Zdravím
Jsem tu úplně nový a hned mám problém a sám nevím co se děje. Mám na multimediálním centru Kodi 17.6 Krypto, ze začátku vše fungovalo jak má (protože jsem nevěděl, že přes DLNA, neboli to Up atd. se nenačte knihovna naqsu a náhledy obalů filmů z NAS). Pak jsem si to zda na fóru trošku pročetl a zjistil, že musím přes Sambu, aby se mi to vše načetlo do knihovny. Tak jsem to tak udělal a od té doby mám problém!! Nevím, zda to je fakt tímto, ale předtím to nedělalo. Prostě obrazovka zešediví a přesto to je nápis, něco v tom smyslu, že přestal pracovat oversea launcher a aplikace musí být ukončena!

Prosím co s tím, aby se tento problém neopakoval? 12 12 12

Děkuji
 
Citovat
#2
Chtělo by to trochu podrobněji. Co máš za krabičku, s jakým OS, kolik přidáváš filmů apod. Viz https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-nauct...zky-a-ptat
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Nemyslím to zle, ale myslím, že jsem podal dostatečné informace. Jinak je to Android 6 (1G RAM DDR3, CPU- Quad-Core ARM Cortex A53 2.0GHz, GPU-Penta-Core Mali-450 UP to 600MHz+ OpenGL ES 2.0, Chipset-Amlogic S905) a v NASu mám cca 300 video souborů. A psal jsem, že to začlo až potom, co jsem to nasměřoval přes sambu a začala se plnit knihovna v Kodi a načítat data s ČSFD.
 
Citovat
#4
No a z toho vyplývá, že když už je nyní známo, že to je Android, tak podle mě přestal fungovat launcher, to je to, co dovede Android na homescreen. Tedy Android je vinen, zřejmě mu při scrapování dodýchá paměť.
Pokud sis ten launcher nainstaloval sám, tak to navrať do firemního, pokud je to default, tak scrapovat po částech nebo oscrapovat mimo např. přes TinyMediaManager nebo a to je nejlepší řešení, přejít na LibreElec.
1G pměti ale není nic moc............
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#5
@Foolproof tak a nebo ponechat Android pridat interni pamet, napr mikrosd a vse tam presmerovat
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#6
Launcher je původní, nic jsem neměnil. Jinak díky moc za rady, jenže za prvé nevím co je scrapování a za druhé nevím jak je to myšleno s tou SD kartou? Mám k tomu boxu připojen ještě externí HDD a Flashku. Ale tu sambu mám nasměřovanou pouze na ten NAS. Asi ten box vrátím. Stejně neumí vše co jsem chtěl.  12 Ale to sem nepatří.
 
Citovat
#7
vsak tam mas slot na SD kartu ne? das do nej kartu a z menu androidu pridas interni pamet, nic sloziteho, prace na 20 vterin
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)