• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips Android TV - velikost Kodi
#1
Zdravím, potřeboval bych poradit.

Mám televizi Philips s Androidem a na ní nejnovější Kodi, nic jiného nepoužívám. Problém je v tom, že TV má docela malou kapacitu úložiště, k dispozici jsou jen nějaké 4GB, což na začátku nevadí, Kodi má po čisté instalaci jen nějakých 240MB. Bohužel časem, a není nijak dlouhý, jaksi nabyde na hodnotu klidně 3GB a je tak zaplněno celé úložiště, což už způsobuje padání aplikace, atd. Pomůže vymazání dat v nastavení aplikace, to ale zruší i veškeré nastavení a musím všechno nahodit znovu, jazyky, vzhled, doplňky, IPTV. Dá se to, nemám toho tam zase tolik, ale otravné to je.

Otázka zní, dalo by se Kodi promazat, aniž by zároveň došlo ke smazání nastavení? Myslím ne v Android aplikacích, ale ručně, třeba v nějakém souborovém manažeru (ES)? A pokud ano, tak konkrétně co vymazat, resp. kde? Já totiž ani moc netuším, co způsobuje to navýšení velikosti, jestli nějaký plugin (používám pouze SC), nebo IPTV. Nic jiného vlastně ani na Kodi neprovozuji.
 
Citovat
#2
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-%C4%8D...ls-cleaner
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#3
Myslíš si tedy, že problém je čistě v Thumbnails ze Stream Cinema? Protože mě těch zabraných více než 2GB přišlo trochu moc na obrázky a na to, že používám prakticky jen složku 2017. Spíš jsem si říkal, jestli mi tam nezůstávají nějaké dočasné soubory.

V každém případě ale určitě plugin vyzkouším a uvidíme. Díky za tip.
 
Citovat
#4
Myslím.
Já používám prakticky taky pouze SC, a v Thumbnails mám 5 GB.
Ale můžeš zkusit i http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-kclean...ther-stuff
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)