• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin program chrome launcher kiosk mode
#1
Ahoj, dokázal by prosím někdo přepsat script na doplněk program chrome launcher pro Kodi Leia, tak, aby se předem navržené odkazy (které jsem si oproti původnímu doplňku poupravil na své www stránky) neotvíraly v kiosk modu? Ty, co se dají přidat přímo v kodi, tak tam možnost kiosk mode jde zakázat, ale mám tam dvě stránky jakoby napevno i s ikonou - viz příloha, ale nepřišel jsem na to, jak je otevřít ,,klasicky", Podle mě to není těžké, ve scriptu je spoustu definic typu kiosk mode yes, ale nepovedlo se mi na to přijít, co změnit.
Díky


Přiložené soubory Miniatury
   

.zip   plugin.program.chrome.launcher-leia.zip (Velikost: 91,92 KB / Stažení: 13)
 
Citovat
#2
@vladimir.domin Když jsem ještě používal LE na x86_64 a v něm browser.chrome addon, spouštěl jsem zobrazení v tomto addon takto. Našel jsme tehdy někde popis parametrů chrome/chromium a tohle mi fungovalo v kiosk i bez kiosk mode. Bez kiosk se pouze vyhodil parametr --kiosk. Zkus se tedy podívat do scriptu, zda tam tu část kódu, která má na tento parametr vliv při volání chorme nenajdeš.
Kód:
RunAddon(browser.chrome,--kiosk --force-device-scale-factor=1.75 https://www.xbmc-kodi.cz/search.php?action=detdaily)
Tvůj sript jsme nestahoval ani neanalyzoval, nejsem doma a nemám na to čas ani prostor. Snad později, o víkendu se na to mohu podívat. Mimochodem, ten browser.chrome script už v LE repozitáři není? Měl bys to s ním jednodušší, jak je ostatně vidět na té ukázce.
 
Citovat
#3
JiRo Díky za nápovědu, umazal jsem  kiosk = '--kiosk' a už mi to nenabíhá v kiosk modu  6
Kupodivu tento addon není ani LE ani v Kodi repozitáři. Mě se na tom nejvíc líbí, že si můžu přidat ikonu místo té bílé složky  6
Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli by bylo složitý, aby se chrom spouštěl maximalizovaně přes ten doplněk browser.chrome script ? 
Dík
 
Citovat
#4
@vladimir.domin Uvidím, až se k tomu dostanu. Nicméně, ten chrome se vždy spouští a využívá zobrazení mimo Kodi. Většinou se to u LE dělá tak, že se chrome spouští v samostaném X11 okně a pak tedy záleží, jaké parametry má to okno a také, co se před zobrazením toho okna udělá s oknem Kodi.

Když se zase vrátím k tomu již zmiňovanému browser.chrome scriptu, tak tam to bylo tak, že se X11 okno, ve kterém se spouštělo chrome, nastavilo jako full screen do popředí a okno s Kodi se schovalo. Takže chrome běželo na celé obrazovce a Kodi bylo v pozadí. Také se tak díky tomu dalo přepínat mezi Kodi a chrome tradičním dvojhmatem na klávesnici, ALT + TAB. Měl jsme na to dokonce udělaný jednoduchý script, který pro to používal tlačítko na IR DO, takže jsem často používal to, že chrome trvale běželo a já jen na DO přepínal mezi ním a Kodi.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)