• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podpora fóra XBMC-Kodi.cz
#1
Někteří si poslední dny všimli problémů, které se bohužel nevyhýbají provozu fóra, zejména chybějícím místem na disku hostingu, které nemůžeme nijak ovlivnit, pouze přechodem na placený hosting, kde již lze vyžadovat dostupnost a placenou podporu, respektive je možnost reklamace služeb.

Všichni ti, kteří přispívají na fórum to dělají zdarma a ve svém volném čase a za to si zaslouží respekt, ale bohužel, jak sami dobře víte, nic není zadarmo a to ani provoz hostingu. S tímto se pojí vznik tohoto tématu a rádi bychom Vás požádali touto formou o finanční podporu, kterou někteří z Vás sami nabízeli.

K dnešnímu dni byl tedy úspěšně založen tzv. Donate button, neboli darovací tlačítko Paypal, prostřednictvím kterého můžete provést darování.

[Obrázek: btn_donateCC_LG.gif]

Do zprávy pro příjemce můžete uvést svůj nick z fóra. Pokud si to budete přát, můžete být uveřejněni v seznamu dárců, respektive být zařazeni do příslušných skupin viz níže.

Nakonec pouze několik bodů týkající se příspěvků:

> Jedná se o naprosto dobrovolný příspěvek, nikdo nebude nucen k placení žádné částky.

> Přijaté peníze budou využity výhradně v souvislosti s fórem XBMC-Kodi.cz, tedy zejména na zajištění jeho dlouhodobého provozu.

> Vašim přispěním nevzniká nárok na jakákoliv privilegia na fóru, tedy nestanete se moderátory a musíte dál dodržovat pravidla tohoto fóra.

> Pokud budete chtít, budete zařazeni do příslušné skupiny (dle výše příspěvku):
  1. dárcům částkou 50 Kč a více budou zařazeni do skupiny Sponzor a pod jejich přezdívkou bude zobrazena tato hodnost v délce trvání 1 roku od zaplacení, poté bude uživatel fóra vyřazen ze sponzorů bez upozornění.

  2. dárcům částkou 300 Kč a více bude udělena hodnost Gold Sponzor a zřízen email @XBMC-Kodi.cz na 1 rok od zaplacení. Po vypršení času je v případě vlastnictví emailu uživatel upozorněn včas předem.

Seznam sponzorů bude součástí tohoto tématu.

Děkujeme za podporu!
 
#2
Velmi si ceníme, pokud nám pošlete nějaký příspěvek. Nicméně si dovolujeme upozornit, že společnost Paypal má poněkud nemilosrdné poplatky. Reálně si z příspěvku ve výši 50 Kč vezme 12 Kč, pokud pošlete ještě méně, tak se může stát, že je připsána 0 (slovy nula), tak jako na screenshotu od aktuálního dárce:
   
Znovu opakujeme, že si ceníme vašeho příspěvku, ale zvažte sami, jestli chcete podpořit XBMC-Kodi nebo pouze Paypal.
 
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)