• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poslední pozice přehrávaní filmu v kodi
#1
Zdravím, chci se zeptat jak nastavím aby se my přehrála poslední pozice u filmu např. Když vypnu ve 20min. Film abych si ho mohl pustit od této části a né od začátku. V kodi se mně ukáže že film není dokoukaný, ale vždy my ho přehraje od začátku. Když film vypnu tak se my i ukáže jestli chci pokračovat v sledování od této pozici,ale jak mile opustím nabídku filmu byť o jednu stránku zpět už sice bude ukázaný že film není dokoukaný ( znaménko play) ale film se spustí opět od začátku a né od pozice kde přehrávaní skončilo prosím o radu jak to vyřešit už jsem několikrát kodi odinstaloval různě měnil nastavení a stále to nejde mám StB android a v něm běží kodi předem děkuji za jakoukoliv vaší zkušenost a radu.
 
Citovat
#2
A přehráváš odkud?
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Prehravám ze STB android 7.1) na tv přes HDMI kabel verze kodi 18.7 laila., když jsem psal tento příspěvek tak jsem měl verzi kodi 18.1 teď jsem kodi aktualizoval na verzi 18.7 ale problém stále přetrvává většinu filmů mám v knihovně přes sosáče když film stopnu tak je ještě vše ok ale jak se vrátím o stránku zpět tak je sice zobrazeno že je film rozkoukaný i v knihovně se ukáže v nedokoukanych filmů, ale vždy se film přehraje od začátku. Film se přehraje od poslední pozice jen pokud nejdu o stránku zpět. Zkoušel jsem sledovat i přes položku video soubory místo v knihovně,ale výsledek stejný vyzkoušel jsem různé nastavení v kodi ale nic nepomohlo nevím kde může být chyba StB používám i na sledování TV od mého poskytovatele a tam se bez jakýchkoliv problémů posledni pozici přehraje.Předem děkuji za odpověď (pozn.: když jsem sledoval pořad ze seznamu.cz přímo v jejich doplňku tak poslední pozice fungovala ale v knihovně ani v souborech nefunguje a občas ani v jejich doplňku nějaký pořad či film nefunguje ).
 
Citovat
#4
Takže přehráváš filmy že Sosáče uložené do knihovny? A když přehráváš přímo ze Sosáče, tak to funguje? Bohužel Sosáč nemám, takže nemůžu moc radit.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#5
Přesně tak prehravám že sosáče z mé knihovny, ale zkoušel jsem to i na telefonu a ani tam to nefunguje a bohužel ani když prehravám přímo ze sosáče tak taky nefunguje ale když prehravám třeba že stream.cz přímo v aplikaci tak to občas funguje ale jak si přidám pořad do knihovny tak je stejný problém a zřejmne bude problém v doplňcích jelikož jsem zkoušel i na dvou různých telefonech a ani tam to nefunguje bohužel počítač mám rozbitý takže tam jsem nezkoušel ale myslím že to bude to samé jediná možnost je přehrávat ze seznamu stop tam to občas funguje ale bohužel seznam stop se občas z ničeho nic smaže takže to není spolehlivé ještě vyzkouším jak se bude kodi chovat při mém vlastním obsahu. Myslím že bude chyba někde v kodi že nějaký streamy není schopen přehrát od poslední pozice ,ale přitom si pamatuje že jsem zkoncil v této pozici ale bohužel přehraje ji od začátku jinak díky.
 
Citovat
#6
Netuším ako presne to funguje s ukladaním pozície, ale viem, že to blbne pri dynamických cestách k súboru. Darmo sa názov súboru nemení, stačí, že sa zmení cesta a už to nejde. Ak sa dobre pamätám, ani pri upnp to nefungovalo, lebo sa pri každom pripojení upnp servera vygenerovalo nové ID aj keď názov servera bol rovnaký.
Chyba to nie je, skôr vlastnosť..
Preto predpokladám, že samotný plugin to musí mať v sebe tak vyriešené, aby sa to niekam ukladalo bez tej dynamickej časti.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#7
Díky za odpověď, teď jsem zkoušel přehrávat přímo v plugin sosáč a tam to funguje úplně bez problémů a to dokonce i když kodi vypnu tak poslední pozice zůstane a v pohodě ji přehraje ale jak to samé video se stejným zdrojem i názvem prehraji v knihovně tak se se film automaticky dá do nedokoukanych a dokonce je u něj i čára kde zkoncil , ale bohužel se přehraje od začátku což mně štve jelikož kdo se má proklikavat všemi filmy v sosáči kvůli tomu je knihovna. V tom případě se divím programátorům kodi, že neustále mění verze a opravujou chyby v kodi a nejsou schopni opravit takovouto základní chybu. Měl jsem verzi kodi 18.1 a teď mám verzi 18.7. a nevšiml jsem si žádné změny. Ale každopádně ti děkuji za odpověď a kdyby někoho napadlo jak tento problém vyřešit budu rád předem díky.

PS: do knihovny dávám soubor přes přidat videa, procházet, externí úložiště a tam mám soubor který je na filmy od sosáče.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)