• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentace - nevím si rady :(
#1
Zdravím,
dnes mi došlo raspberry Pi 3, nainstaloval jsem OS LibreElec kvůli KODI rozhraní na přehrávání. Potřebuji propojit raspberry s TV a serverem, kde budu do sdílené složky házet obrázky a poté se mi budou streamovat na TV. Všechno v pohodě. Problém nastává ve chvíli, kdy prezentace běží a já nahodím do složky další obrázky. Aby se prezentace aktualizovala, musím jí ukončit a znovuspustit, dále jsem nenašel kde časovat každý obrázek zvlášť [Obrázek: 1f641.svg] máte s tím někdo zkušenost popř. existuje nějaká jiná možnost (mám na mysli jiný OS event. app, kde by byla taková to možnost: Aktualizace knihovny během přehrávání (automatické zařazení do fronty) a časování na každý obrázek zvlášť?
Díky
 
Citovat
#2
Zkusil jsi indexaci...
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 19\
 
Citovat
#3
Ondrix808@

Myslíš využít RP3 čistě pro prezentaci nových snímků/fotek/webkamery? To je dobrej nápad a celkem levný řešení! Není mi ale úplně jasný, jestli chceš zobrazovat pouze naposledy přidaný snímek nebo prezentovat všechny snímky a po přidání nového prezentaci restartovat.

Můžeš využít třeba vzdáleného ovládání kodi, kde lze spustit prezentaci nad určitou složkou pomocí JSON-RPC, pomocí Player.Open:
Kód:
{"jsonrpc":"2.0","id":"1","method":"Player.Open","params":{"item":{"directory":"folder/"}}}

Příklad akce pro prohlížeč (IP adresu, port a složku s obrázky si uprav podle sebe):
Kód:
http://192.168.1.50:8080/jsonrpc?request={"jsonrpc":"2.0","id":"1","method":"Player.Open","params":{"item":{"directory":"smb://muj_server/photo/"}}}

Ale pokud bys chtěl zobrazit pouze jedinou fotku, pak můžeš použít:
Kód:
http://192.168.1.50:8080/jsonrpc?request={"jsonrpc":"2.0","id":"1","method":"Player.Open","params":{"item":{"file":"smb://muj_server/photo/20170428_00001.jpg"}}}
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)