• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém s LEMFO H96 Max V56 Android 12 Smart TV Box 8K
#1
Zdravím ve spolek a prosím o pomoc, využívám už dlouhá léta všechny možné jednoduché TV boxy a vždy v podstatě bez problémů. Nyní jsem koupil LEMFO H96 Max V56 Android 12 Smart TV Box 8K a včera připojil. Přeinstaloval jsem KODI na nejnovější verzi, nahrál doplněk Stream Cinema a nastal problém, pokud vyberu film v HD rozlišení, tak je obraz nekorektní  a pokud pustím film ve 4K tak vidím jen černou obrazovku a slyším jen zvuk. Vyzkoušel jsem na TV boxu tovární nastavení a vše znovu přeinstalovat a stále se vše projevuje stejně. Pokud pustím video z YouTube ve vyšším rozlišení tak běží bez problémů. Mám televizi LG podporující rozlišení 4K. Pokud připojím TV box k druhé starší TV tak obraz běží bez problémů. Předem moc díky za radu.
R.
 
Citovat
#2
HDMI kabel jsi měnit zkoušel? Nebo HDMI vstup v TV?
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
A nechal jsi tam původní předinstalované Kodi nebo dal ofiko? Koupil jsem ten přehrávač taky a není tam ani Google Play (opravdový, jen nějaká náhražka). Já mám zase problem, že se mi po spuštění někdy uplně vymaže nastavení Kodi, respektive vlstně SC a musím nastavovat odznova. Pěknej opruz a řešní nikde Sad
 
Citovat
#4
S tím nastavováním dopňků se to řeší pořád dokola všude možně. Jedná se poškozený setting soubor. Stává se to když spustíte kodi a nepočkáte dokud si doplňěk neověří verzi. Ne vždy ale občas se to stane a soubor se poškodí. Já na to používám počasí u hodin a dokud se počasí neobjeví tak ho nespustím.
 
Citovat
#5
(23.4.2023, 19:28)Davesi Napsal(a): A nechal jsi tam původní předinstalované Kodi nebo dal ofiko? Koupil jsem ten přehrávač taky a není tam ani Google Play (opravdový, jen nějaká náhražka). Já mám zase problem, že se mi po spuštění někdy uplně vymaže nastavení Kodi, respektive vlstně SC a musím nastavovat odznova. Pěknej opruz a řešní nikde Sad

Řešení tu je několikrát...ale to by jsi ho musel hledat.
2xRPI3,LibreELEC 9.2,Sandisk 32Gb,Sony Android TV
 
Citovat
#6
Předevčírem mi tahle krabička dorazila taky na zkoušku ve verzi 8/64GB a co mě teda zarazilo, tak OS.
Ten Google store je úplné peklo. Tak by mě zajímalo, jestli je možné někde sehnat firmware s plnohodnotným Google store, protože vše tahat přes USB formou instalačních apk je na zabití.
Každopádně výkon výborný, Kodi jede jako raketa

EDIT: tak už jsem kontaktoval mistry co do toho cpou sw, tak snad s tím něco udělají u dalšího updatu. O tom custom Google store vědí.

 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)