• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém se Cinema stream
#1
Zdravím všechny. Mam velký problém. 
Mám OP: Coreelec ver.9.2.8 a samozřejmě kodi. Včetne cinema sream.
Problém je v tom že když pustím jaký koli film ze cinama stream tak po 8min. se sekne obraz a nic nereaguje ovladač od multimediálního centra nereaguje. Musím vyndat z el.síte. Přehravání z HDD funguje. Problém začal už dříve asi před mesícem ale vždy se to rozebehlo. Ale ted je to nepoužitelné.
Nainstaloval jsem Open Wizard ale nepomohlo to.
Samozřejmě jsem odinstaloval a znovu nainstaloval cinema stream. Ale take nepomohlo.
Mam to již nekolik let a ted takové problémy.

Dekuji za každou radu.
 
Citovat
#2
@TUNN: Obávám se, že na to, abys dostal relevantní radu jsi dal málo informací. Hoď sem link na log podle tohoto návodu. https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-vytvo...6-obrazech. Taky si myslím, že ses měl ptát ve vlákně, do kterého to patří. https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-strea...verze-1-xx.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#3
@TUNN - Připojím se za @jkmh a ještě jasněji napíši, že takhle halabala položeny dotaz nevede k řešení.
Za prvé - jsou dva doplňky, Stream Cinema a Stream Cinema Comunity. (Žádný cinema stream.)
Zadruhé "jakýkoli film" je chabá informace. Jsou streamy s různým datovým tokem a objemem souboru. To znamená různé naplnění cache. Přehrávání z HDD ji nevyužije.
A s tím souvisí hardware - Má se vyhledat ve tvých minulých příspěvcích?
Co jiný video doplněk přehrávající z internetu?
Co internetová přípojka - kabel, WiFi, test rychlosti...?
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#4
Dekuji jž jsem problém vyřešil s  @jkmh. Dík Kámo
 
Citovat
#5
@TUNN , @jkmh: Výborně, kolegové, pomáhejme si navzájem.
"Pokud přijdete na řešení, popište jej v diskuzi - pomůžete dalším uživatelům."
 
Citovat
#6
@meda: Řešili jsme to s @TUNN:  telefonicky. Podle jeho popisu to vypadalo na nabouranou kartu s CE, protože nerozjel ani OW. Nebo rozjel, ale seknul se mu, takže musel vytáhnout napájení boxu. Na můj návrh udělal hardreset CE, znovu nainstaloval addony a od té doby prý bez problémů. Nicméně toto bych já tvrdil až např. po sedmi bezproblémových dnech. Bohužel log není, takže exaktní příčina závady také ne. Také jsem mu doporučil, aby příště ten log vygeneroval.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#7
Stejný problém. Zatím jsem neměl čas se tím více zabývat. 
Stream cinema comunity začne spotřebovávat cache pamět  až do "nuly"  a pak už jen vytáhnout box z eletřiny. Ostatní přehrávání ze síťového disku, youtube, PVR clienta jsou bez problémů. Paměti si berou jen tolik co jsem nastavil přes open wizard. SCC si jede po svém.
 
Citovat
#8
@mkk: Pošli log. Tvá informace má nulovou hodnotu. Jinak tip na možnou opravu máš o příspěvek výše.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#9
@mkk To jsou spíše jen dojmy. Realita bude zřejmě jiná. Píšeš o cache, ale máš zřejmě na mysli paměť jinou, pokud uvádíš, že se spotřebovává až do "nuly". S video cache Kodi pracuje právě opačně. Ta se naopak po zahájení přehrávání postupně od nuly zaplňuje až na maximální hodnotu. Takže tohle musíš ještě vysvětlit, aby bylo jasné, co tím máš na mysli. A také to, zda to dělá vždy, nebo jen u jednoho titulu (a případně tedy jakého). A mimochodem, na to, jak se zaplňuje cache, SCC vliv nemá. To je věc přehrávače, kterému SCC jen předá adresu streamu. Ostatně, zaplnění cache ukazuje PlayerDebugInfo (jeho spuštění je při full screen přehrávače mapováno na ctrl-shift-o ).

Příčina problémů tedy bude nejspíše někde jinde. Tady by asi více řekl log a několik tradičních pokusů. Mezi těmi prvními, které pomohou eliminovat vliv přehrávání přes internet, případně další vlivy, by mělo být stažení toho souboru na lokální disk a přehrání z něj. Jo a ještě něco. Píšeš, že používáš Open Wizzard. Pokud si to dobře pamatuji, tak jeho poslední verze stále nastavuje <buffermode>1</buffermode>. To se mi zdá jako zhola zbytečné, "cachovat" si i obsah přehrávaný z lokálního filesystému. Viz Advancedsettings.xml#cache.
 
Citovat
#10
Jj log pošlu věčer. 
OW jsem doted nepoužíval, vše fungovalo. Díky tomu jsem zjistil , že se spotřebovává "jak jsi mě správně opravil" pamět ram zařízení. Primárně u SCC. Nevím jaké je raelita. Problém trvá cca 14dní a doteď jsem to řešil stažením na lokální disk. Pokud jsem soubor pustil přímou cestou z kodi tak to fungovalo a v případě puštení přes SCC/stažené soubory opět docházelo zamrznutí.  Při stahování souboru docházelo k samovolnému restartu CE a soubor jsem stahnul třeba až na třetí pokus. 
Přepokládám opravu dle výšše popsaného, ale ten log pošlu
 
Citovat
#11
Zajímavé, to přesně samé (jakýkoliv film z scc hrál cca 10minut, pak seknutí a nutnost odpojení od napájení) se stalo před pár dny mě, a stejně tak jsem log neřešil, ale udělal hard reset ce. CE mám ale 19.5. rc2. Já to tipoval na zaplnění nebo poškození sd karty. Nyní na stejné kartě po reinstalaci jedu dál znovu. Tak uvidíme.
 
Citovat
#12
Ahoj mám x96 max plus a dneska se mi začal sekat  plugin stream cinema community verze 1.12.8. cca. po 20 až 30 minutách zařízení zamrzne a je nutné jej restartovat za pomocí vytažení napájení přeinstalace pluginu ani přechod na aktualní verzi coreelec nepomohl. Nesetkal jste se s tím někdo nebo nedělá to někom také? Do včerejška vše fungovalo korektně a bez problémů.

log zde: https://paste.kodi.tv/ehugukunut

Dělá to jen u doplnku stream cinema community.
 
Citovat
#13
Pokud si log poslal z doplňku Kodi Logfile Uploader po zamrznutí a novém startu Kodi, je potřeba v tom doplnku nastavit, abys posílal Old Log.
 
Citovat
#14
mne sa stalo to iste, ale mal som vela bordelu v CE, tak som urobil HardReset a fresh instal..
mam tyky typ ze u mna to mohol robit doplnok SlyGuy Common, ale bez zaruky, samozrejme som prisiel o LOG Sad

este sa to cez vik stalo kamosovi na AndroidTV, a na rychlo pomoholo preinstlovat SCC, zatial to drzi na oboch masinach
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#15
Zdravím všechny, mám problém se Cinema Stream - chyba serveru, hláška o memory leaks apod. Poprvé se mi to objevilo před 2 měsíci, tak jsem kodi celé znova přeinstaloval a jelo to. Dnes opět ten samý problém. CS se mi ani nespustí kvůli té chybě serveru. Moc tomu nerozumím a přeinstalace není dobré řešení, tak chci požádat, ať se mi někdo mrkne na log. Díky za doporučení, jak to vyřešit.LOG ZDE
 
Citovat
#16
@chimo: Je výpadek serveru, chyba není na tvé straně.
 
Citovat
#17
@Tomik68: díky za info, to se mi dost ulevilo :-). Kde se dá takové info najít, ať to tu nezahlcuji zbytečnými dotazy? Díky
 
Citovat
#18
@chimo: Toto je vyjádření Ládi, tvůrce doplňku SCC, z Discordu:
Servery SCC jsou momentálně nedostupné. Příčina je neznámá. Problém se zdá být vážnějšího rázu. <:kek:691305787162624002> Doufejme, že zítra už vše pojede. ?
 
Citovat
#19
@Tomik68: díky
 
Citovat
#20
Prosim o radu. Kde se da stahnou Matrix 19.4 . Jsem v IT moc neznalej,ale z google play  to dokazu. Pry je to vylepsena verze,ale nevim jestli je skutecne potrebna pro fungovani Kodi. Jsou ruzne prispevky na youtube,ale vypadaji divne. Dosta casto se stava,ze vypadava scc na kodi, a dle uznych in to ormaci je prave potreba zaktualizovat na 19.4. No omlouvam se pokud vam muj prispevek prijde srandovni. Dekuji.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)