• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK
No, sice se tu řešila nefunkční autodetekce z Androidu, ale já mám linux s Kodi Matrix (upgradováno z Leia) a když přidám source na repo, nabídne mi to pouze verzi pro Leia ... dost naprd teda ... :)
 
Citovat
A jakou verzi repozitáře instaluješ?
1x RPi2B → LibreELEC 9.0.0 → Kodi 18 \ 1x PC → Windows 10  → Kodi 18 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 18
 
Citovat
Ja som to skusal na Libreelec 10 beta a tam mi tiez zobrazuje len zip pre Leila.
Skusil som dat "https://repo.xbmc-kodi.cz/test/", takze user agent by tam mal byt ulozeny.
 
Citovat
@nopl: @Kaacz: Příspěvek odkazující na ZIP repo pro Matrix https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-repoz...0#pid98810
Stáhněte a instalujte jako ZIP. Pak znovu aktualizujte z obsažene kategorie Repozitář proťukáním v repozitaři.
Kodi 19/18.x -LibreELEC 9.1.x-BerryBoot -RPi4/3/0/w -LinuxMint/W10/Android 11/10. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
To viem, s tym nemam problem, len som myslel, ze tu autodetekciu niekto priebezne upravuje alebo je moznost zobrazit oba zipy v adresary.
V inom pripade podla mna autodetekcia len sposobuje problemy....
 
Citovat
To není chyba nabídky repozitáře ale chyba systému, který hostí Kodi 19. Dělá to i Android. Pokud používáš betu a jistě víš proč, nemůžeš chtít, aby se jejím chybám přizpůsobovalo ostatní. Přizpůsob se ty.
Kodi 19/18.x -LibreELEC 9.1.x-BerryBoot -RPi4/3/0/w -LinuxMint/W10/Android 11/10. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat

  1. Najdu někde přehled doplňků v repu? (Ideálně s lidským popisem) Očekával jsem jej na GitHubu, ale tam evidentně není vše (třeba ten pro Skylink, který je ze souborového názvu "plugin.video.sl"  na https://mirror.xbmc-kodi.cz/addons/matrix/ obtížně odhalitelný). Přitom sloupeček Description tam je. Nedal by se využít?
  2. Což mě přivádí k druhému dotazu - jaký je proces/pravidla pro začleňování nových doplňků do XBMC-KODI CZ/SK? (míněno co se dostane do https://mirror.xbmc-kodi.cz/addons/matrix)
 
Citovat
Ahoj, 
proč v v tomto repo 1.2.x ve verzi pro KODI 19.0 také screpper CSFD.cz?

Ve verzi repo 1.1.x pro KOID 18.9 je scrapper, ale zase nefunguje NOVA PLus. Tak chci přejít na verzi 19.00 ale zatím tam chybí doplňky, které využívám, např. čsfd atd.

děkuji za informaci
 
Citovat
@lukas.b: S úpravou doplňků pro Matrix nikdo moc nepospíchá. Matrix je zatím tak trochu paskvil. Už existuje čtvrtá opravná verze a stále nic moc. A většina železa, co máme doma, stejně výhody Matrixe nevyužije.
X96max plus 4/32 + CE 9.2.5 + Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@jkmh: Paskvil je hodně silné slovo. Na něco se možná zapomnělo, i ze strany tvůrců add-ons.
Co myslíš čtvrtou opravnou verzí, Core?
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-kodi-...-1-release
 
Citovat
Kdyby jen silné slovo, navíc bez jasné vypovídací hodnoty, skryté za tím, co si kdo v tomto případě představuje pod pojmem Kodi. Kodi 19, tedy produkt Kodi teamu, je bez zásadnějších a výrazných problémů. Jistě, chyby tam jsou, ale ty se objevují v každé verzi, tím spíše pak, v každé major verzi. To ostatně napovídá i aktuální vydání verze 19.1, která jasně popisuje, kde a co bylo opraveno. A takhle paskvil podle mého názoru skutečně nevypadá.

Je třeba si uvědomit, kde končí práce Kodi teamu a kde začíná práce na ostatních implementací. Kromě LibreELEC, které s Kodi teamem na vývoji aktivně a velmi úzce spolupracuje a možná omezeně i CoreELEC, je zpětný přínos ostatních (Google Play, Microsoft Store, o celé řadě dalších forků ani nemluvě) výrazně omezenější, pokud je vůbec nějaký.

Podobné je to s doplňky a také s podporou od komunity. Kdo z vás se kdy zapojil aktivně (tzn. poskytl zpětnou vazbou Kodi teamu) do testování prereleas verzí a kdo z autorů doplňků začal ten svůj s novou major verzí Kodi testovat a reportovat o zjištěných porblémech a nedostatcích (pokud vůbec kdy něco reportoval) alespoň v beta verzi? Samozřejmě čest výjimkám, které samozřejmě jsou a jsou i u nás (CZ/SK). Ano, přechod do releas Matrix-u byl rychlejší než se čekalo, ale omlouvat se tím, že po RC přišla hned realeas není nic jiného než "pozdě bycha honění". Navíc za situace, kdy to, k čemu dojde na přelomu 18/19, bylo oznámeno už v době, kdy probíhal přechod 17/18. Ono si stačí projít Kodi log a hned uvidíte, kolik je v něm WARNING záznamů oznamujících, že v nějaké doplňku použitá funkce je deprecated či obsolete, a že ji nebude možné v budoucnosti používat. Vím že na podobné závěry už řada autorů doplňků už reagovala, vysvětlovala je a já je chápu. Měli bychom ale chápat i tu druhou stranu a své ostré soudy směřující na adresu Kodi teamu si odpustit.
 
Citovat
@meda:  @JiRo: Kluci, máte pravdu, přestřelil jsem a navíc jsem si to popletl s CE19. Tam je už čtvrtá verze během dvou měsíců. Jsem už tím CE deformovaný a Kodi se mi automaticky asociuje s CE. Tímto se Kodi partě omlouvám.
X96max plus 4/32 + CE 9.2.5 + Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)