• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPI3 B+ LibreELEC jak přidat repository cz sk?!
#1
Ahoj, mám takový problém a nikde jsem zde nenašel odpověď. Jde mi o to, že po koupi nového PI3 B+ a instalaci LibreELEC nejdou přez fusiontvaddons již přidat repositáře cz sk a já potřebuji nějak do KODI dostat sosáč a cinema stream. USB mi PI3 nevidí a do karty, kde je instalace nelze nic přidávat. Jde tedy nějak přidat ty repozitáře?
 
Citovat
#2
Tak to udělej tak, jak se to dělat má.
Zakladni zprovozneni a nastaveni Kodi
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
 
Citovat
#3
děkuji za odpověď, zkušenosti s PI vs. KODI víceméně pár let mám a jak se repositáře instalují/instalovaly vím. Bohužel se mi doposud s novým pi3 B+ a LibreELEC nedaří přidat repositář z doposud žádného URL "ani s Vámi uvedeného" co jsem zkoušel. USB se mi podařilo rozchodit, nicméně ani ze stažených repository nenainstaluji. Neustále chybová hlášení, že nelze repositář nainstalovat. Určitě nebudu jediný a proto se ptám jestli už to někdo řešil a vyřešil.
 
Citovat
#4
@kubiq No, je možné, že několikaleté zkušenosti máš, ale moc ti to nedalo. Není třeba nic řešit. Stačí nainstalovat Kodi, pak nainstaovat repozitář CZ/SK a z něj pak jeho addon. Není důvod, proč by to nemělo fungovat,  pokud si ale před tím nenainstaluješ něco z fusiontvaddons. Zkus to ještě jednou a bez něj a uvidíš, že ti všechno půjde jako po másle. Pokud nutně chceš používat nespolehlivé repozitáře, udělej to tak, že si nejdřív nainstaluješ všechno, co chceš používat z repozitáře CZ/SK, pak si LibreELEC vyzálohuj a potom si hraj s fusiontvaddons. Díky záloze se budeš moci vždycky vrátit ke spolehlivě fungujícímu Kodi. Jinou radu ti já asi nedám.
 
Citovat
#5
a co takhle sem hodit výpis toho chybového hlášení?
Můžeš otestovat i starší verze:

http://archive.libreelec.tv/?C=M;O=D

https://ftp.acc.umu.se/mirror/libreelec.tv/releases/

Doplňky:

https://kodi-czsk.github.io/repository/repo/

 
Citovat
#6
děkuji všem zůčastěným, nainstaloval jsem LibreELEC z jiného zdroje a vše funguje jak má. Jinak Nejnovější LibreELEC přímo z jejich stránek jsem zkoušel přeinstalovávat 4x a nešli my Repository z USB, ani z URL z vícero zdrojů. možná to pomůže někomu dalšímu.
LibreELEC z NOOBSu funguje jak má: https://www.raspberrypi.org/downloads/noobs/
 
Citovat
#7
Chyba bude někde jinde. Schválně jsem testoval funkčnost z jiných zdrojů a žádný problém jsem nezaznamenal.
No ale budiž. NOOBS si můžeš i upravit a přidat co chceš.
https://github.com/raspberrypi/noobs/blo.../README.md
OS list.json - můžeš mrknout kde je zdroj.
Jinak si to můžeš i porovnat ze stránek
https://downloads.raspberrypi.org/NOOBS/...v2_9_0.zip a
LibreElec a neuvidíš žádný rozdíl v obrazu.
 
Citovat
#8
@plesi Haha, vtipné, to jsme se nemusel namáhat... 1  Zkusil jsem totiž totéž, poslední LE pro jistotu jak s Kodi 17 tak i 18. Pro jistotu jsem si prošel celou cestu od stažení až po spuštění addon z Repozitory CZ&SK. Necelé dvě minuty a na obrazovce je Martin Veselovský a rozpráví s Mardošou.

@kubiq Jak píše plesi, ze stránek NOOB žádná jinou či lepší instalaci LE nezískáš. Příště buď prosím ve svých vyjádřeních opatrnější. Zbytečně tím lidi plašíš a oni si pak začnou vymýšlet a frekvence dotazů, že jim něco nejde, se jen zvýší.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)