• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SC vs SC 2.0
#1
Porovnání vyhledavani ve filmech název "Adidas" v původním SC a v nově se objeveném SC 2.0

1) SC
- url api: http://stream-cinema.online/kodi/Search/...e?lang=cze...
- nalezeny 2 výsledky
- po výběru filmu Adidas versus Puma nalezen 1 stream: 720p - 1.41 GB, [AAC 2.0 CZ]

2) SC 2.0
- url api: https://plugin.sc2.zone/api/media/movies...tor/adidas
- nalezeny 2 výsledky
- po výběru filmu Adidas versus Puma nalezen 1 stream: 720p - 1.41 GB, [AAC 2.0 CZ]

3) Soubory Online
- url api: http://webshare.cz/api/search/
- nalezeno všechno možné

Takto to je podobné i u vyhledávání jiných filmů. A co z toho tedy plyne? Že použité api SC 2.0 je z původního SC, jen zřejmě starší verze, protože to nevyhledá novější tituly. Ovšem kdo za tím je, to otázka...

https://youtu.be/GSDGM0fmzwA
 
#2
Asi nie si v skupine SC2.0 na discorde, lebo by si vedel, že je to rovnaká databáza ako má SC, len staršia.
Je to tam napísané čierne na bielom, čiže to reverzné inžinierstvo bolo zbytočné.
Zároveň by si sa vedel spojiť priamo s ľuďmi stojacimi za novým pluginom, prípadne k nim aj pripojiť, lebo to idú hodiť na github, čiže sa bude dať dopĺňať a opravovať kód.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
#3
Mozem dostat invite na ten discord pls? Mozno by som sa pridal, opensource-u nikdy nie je dost.
 
#4
www.sc2.zone  - connect
Nvidia Shield TV (Android TV 8.0) 
Sony KD 49XF9005 (Android TV 8.0)
UPC ,Horizon Go,Netflix
 
#5
@playman22: Takže oni oficiálně přiznávají, že ukradli DB BBaronovi? Tak tímto si u mě ten nový SC moc nešplhnul.

No alespoň máme jasno, kvůli komu BBaron odstřihl Webshare.  8
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
#6
Keby bbaron neodstrihol webshare od SC, tak by nový plugin nezačali programovať.
Ak som dobre pochopil, tak to mala byť len záloha, keby to v budúcnosti náhodou spravil.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
#7
playman22: Záloha, keby to v budúcnosti náhodou spravil. :) Pobavilo :) Treba to pomenovať na rovinu, ukradli mu databázu, ktorú dlhé roky pracne vytváral. Čo im urobil, či neurobil on, to sa snáď tiež časom dozvieme.
 
#8
Přesně tak. Ta databáze dala větší práci než addon a na ní to všechno stojí. Bez ní by nebylo vše vytříděné s podrobným vyhledáváním. SC by byl na stejné úrovni asi jako Soubory Online. Když teda to měla být záloha, tak měli vzít aspoň novější. Pokud se databáze nebude doplňovat, aktualizovat tak to bude o ničem. Nebudou žádné novinky, novinky dabované, nové díly...
 
#9
Od toho, že mu niekto ukradol databázu, nemusel ešte odstrihnúť WS od SC.. Na čo to bolo vlastne dobré? Kráska nezvláda ani nápor tých pár ľudí, čo na ten server prešli.. keby prechádzali postupne, mohli sa riešiť problémy postupne.
On vlastne donútil každého, kto používa WS, aby sa začal obzerať po alternatíve Big Grin
Ktovie aké mal plány, ale takto to vyzerá na to, že to mal aj pôvodne v pláne, len to spravil skôr a teraz riešia problémy, na ktoré ešte neboli pripravení.

Keby WS neodstrihol, nikoho by iný plugin nezaujímal a hlavne nie nejaká stará databáza..

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
#10
Podle toho jak se Baron chová a choval odstřihnutí WS by stejně udělal, akorát zazmatkoval a udělal to dřív. Proč to je otázka nasral tím ale většinu lidí a ty podle plánu nepřešli na kra ale začali pracovat na s2.0 jak se teď ukazuje kra nezvládá nápor a seká se. Na Baronově fóru je veškerá kritika mazána a dává za ni ban. Tak tam jsou nakonec jen pochvalné zápisy. Škoda, že vlastní chamtivostí zahodil tolik let práce hlavně když tvrdil jak nikoho z kra nezná a nakonec se ukázalo, že majitel je jeho soused z vesnice. Baron byl několik dní schovaný a na žádné otázky nereagoval to je tak když chlap nemá koule, ale chová se jako trapná buzna. Třeba mu těch pár skalních, kteří mu na kra zůstali stačí na to aby si alespoň zaplatil se sousedem hypotéku.
 
#11
Někdo zkopíruje databázi - pro jistotu, kdyby autor WS odstřihl.
Autor WS odstřihne - protože mu někdo zkopíroval databázi.
Sebenaplňující se proroctví.
2
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
#12
beepee nesmím citovat předchozí příspěvek, ale zasloužil by si vytesat do kamene.  Klaním se Klaním se Klaním se
 
#13
beepee: Pokud mám info tak ten někdo začal kopírovat databázi až když barón začal migrovat a začalo se spekulovat o tom, že vymýšlí nějakou křivárnu.
 
#14
Baron je kus ***** a hotovo.
Už jeho povýšené chování tady na fóru bylo k zblití.
 
#15
SC by bylo od WS odstřihnuté tak jako tak. Bylo to v plánu přejít. Nové věci se přidávaly už pouze na NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING.
 
#16
hfx9:

podla teba je BB svina, ale 3 roky si mozno vyuzival jeho sluzby, jeho strateny cas a pochvalil si ho aspon raz? Ano nezachoval sa spravne, ale ten dlhy cas co SC fungoval bez problemov to vyvazi. Ja osobne tiez odsudzujem ako sa zachoval, ale sme len ludia a treba pozriet aj do minulosti to co spravil ako ludia zadarmo pouzivali tak komfortný doplnok a vsetci si to uzivali. Teraz opačne vsetci nadavaju a zabudli na to co bolo. To nie je ceske alebo slovenske, to je zla vlastnost tychto ludi
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
#17
@marecek65: o SC jsem dlouho nevěděl, vyzkoušel jsem minulý rok a hned jsem viděl úskalí v tom, že data co chci přehrávat nemám u sebe a jsem odkázaný na dostupnost třetí strany. Takže jsem ho pro své využití zavrhnul.

A za mě, může mít klidně x kladných bodů ale tohle je zmrdstvo největšího kalibru a všechny kladné body to několikanásobně maže.

Dál to nepotřebuji obhajovat, je to můj názor a hotovo.
 
#18
Asi to je ta kradená databáze ale podle mého scraperu v ní není možná ani polovina dat

Vědět to tak bych mu tu databázi stáhnul dávno měl jsem na to svoje udělátko :)


Přiložené soubory Miniatury
   
 
#19
Ježiš, skoro každej člověk si kus DTB od Bbarona nějak pososal. At už z důvodu zálohy, nebo jen k vytvoření sql dtb na svém NAS serveru. Jakmile Bbaron začal špekulovat o tom, že odepíše pro nové KODI WS, tak se někdo zařídil. Osobně, udělal bych to taky, jen ne veřejně. Naopak, jen se ukázalo, co je zač. Rychlé stopnutí WS a nucení lidí na nestíhající JINÉ ÚLOŽIŠTĚ. Mimochodem, spoustu lidí dalo ruku k dílu i u staré DTB při nahlašování chybějícího obsahu, nebo chyb celkově. Myslím, že všichni co pomáhali se starou DTB, ted budeme pomáhat s novou DTB a vypadá to, že ještě víc a samostatněji nežli předtím. 

Držím palce novému doplnku a budu se snažit co nejvíce pomoci.!
 
#20
(06.5.2020, 13:11)terzdek Napsal(a): Ježiš, skoro každej člověk si kus DTB od Bbarona nějak pososal. At už z důvodu zálohy, nebo jen k vytvoření sql dtb na svém NAS serveru. Jakmile Bbaron začal špekulovat o tom, že odepíše pro nové KODI WS, tak se někdo zařídil. Osobně, udělal bych to taky, jen ne veřejně. Naopak, jen se ukázalo, co je zač. Rychlé stopnutí WS a nucení lidí na nestíhající JINÉ ÚLOŽIŠTĚ. Mimochodem, spoustu lidí dalo ruku k dílu i u staré DTB při nahlašování chybějícího obsahu, nebo chyb celkově. Myslím, že všichni co pomáhali se starou DTB, ted budeme pomáhat s novou DTB a vypadá to, že ještě víc a samostatněji nežli předtím. 

Držím palce novému doplnku a budu se snažit co nejvíce pomoci.!

Pokud bude fungovat nové api bez botu mám připravený program co porovnává filmové databáze a prirazuje obsah z webshare (běží mě na serveru) ale pokud to api bude jako u barona nikdy to do světa nepustím
 
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)