• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sekání KODI
#1
Ahoj všem,

poslední dva, tři dny se mi seká, kouše KODI. Vždycky mě po pár vteřinách hodí zpátky do android menu. Napíše mi to chybu v doplňku Stream Cinema Community, že doplněk je potřeba nainstalovat - přitom nainstalovaný je. V druhém případě napíše, že je v doplňku chyba. V dalším případě mi to napíše, že aplikace Kodi neodpovídá a píše opakované výpadky. Nevím, co mám dělat, pomoooooooooc! Nevím, v čem je tady chyba, jestli opravdu v doplňku SCC, protože KODI se po pár vteřinách sekne i v případě, kdy kliknu na jakýkoliv jiný doplněk. Internerové připojení mám dobré. Vypnout/zapnout jsem zkoušela milionkrát. Zkusila bych odinstalovat doplněk SCC, ale než se k tomu dostanu, tak mě se to buď kousne a nebo mě to hodí zpět do výběrového menu.

Děkuji moc za pomoc, jsem v těchto věcech absolutně negramotná.
 
Citovat
#2
Protože ti mohou poradit lidé podle toho, s čím mají zkušenosti, je potřeba začít popisem....
Můžeš mít Android box (typ) nebo tablet nebo Android TV. Android má číslo verze třeba 5, atd, nebo 9? Kodi bylo buď předinstalované nebo je ze zdroje ... (název třeba Google Play). Kodi má verzi, co se po startu chvilku zobrazí, 16.. 17.. poslední 18.8.
Žádné jiné doplňky v Kodi opravdu nefungují? Kolik jich je?
Ikona SCC naskytne vyvolat kontextové menu podle toho, čím Kodi ovládáš. Přímo z kontextového menu Informace>Odinstalovat...Ano >Ano, Včetně dat doplňku.
Předpokládám, že doplněk ti spíš dával informaci, že je nová aktualizace - je to otravné ale ..není nutné jí udělat. Poslední verze SCC od 1.5.0 až 1.5.17 dělaly potíže.
Po instalaci SCC doporučuji asi 2 minuty nic nedělat, pak vypnout a znovu spustit Kodi.

.....Tak prosíme, ty podrobnější informace.

Edit: Ještě... "Výběrové menu" je stránka Android aplikací?
Není zaplněná paměť zařízení? Android umožňuje udělat údržbu paměti.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#3
Taky mi padalo kodi diky doplnku SCC a to kratce po spusteni. Takze doplnek neslo ani odinstalovat, nebo zakazat. Musel jsem rucne pomoci spravce souboru (Mixplorer) tento doplnek smazat, vcetne dat pro nataveni a znovu nainstalovat.
 
Citovat
#4
Thumbs Up 
Nebo jen takto.
 
Citovat
#5
Ahoj,

Kodi mám verzi 17.8 a bavíme se o Android TV
SCC jsem odinstalovala, hned pak přetaly problémy se sekáním a vyhazováním na hlavní menu Android aplikací. 
Podle tohohle videa - na YT jsem instalovala, ale ještě než jsem stačila zadat přihlašovací údaje k webshare, tak mi vyskočilo vpravo nahoře okýnko Chyba - SCC (informace v protokolu) přesně jako se to teď dělo poslední tři dny. 

ACHJO! ...Co ted? :-(
 
Citovat
#6
Aktualizujte si kodi na 18.8. Na nem je posledni verze SCC bez padu Kodi, i kdyz nejaky chybky se najdou...
 
Citovat
#7
@diahaupt Já jsem schopný ti dát v podstatě dvě rady:
  1. Obrať se přímo na https://streamcinema.cz/
  2. Možná ještě chvilku počkej, nové verze SCC teď přibývají poměrně rychle za sebou, s přechodem na koncepčně jiné řešení (masivní používání service) je možné, že to co je problémem dnes, zítra už bude OK.
A pak si dovolím ještě poznámku:
  • Snaž se hledat pomoc v relevantních místech. V  tvém případě, když i ty sama identifikuješ problém v SCC addon, je tady na fóru k dispozici vhodnější téma než Obecná diskuse, viz Stream Cinema Community - verze 1.xx. Ale jak píšu výše, úplně nejlépe uděláš, pokud půjdeš na web SCC.
 
Citovat
#8
Zdravím,

Děkuji za radu všem, nevěděla jsem popravdě, kam se pořádně obrátit. Poté, co jsem napsala sem, jsem se obrátila na forum SCC, tohle byla první pomoc. V životě jsem si nepsala na žádným fóru. Naposledy jsem si takhle chatovala na základce na stránkách Tokio Hotel.

Takže díky moc za rady, kluci!
HEURÉKA! SCC jsem odinstalovala a pak zase nainstalovala a už to frčí, snad to bude tak i nadále. Ještě mi bylo razeno, že si mám aktualizovat verzi KODI, tak to mimichodem taky neumím, ale snad to půjde i bez toho. :-D

DÍKY MOC! Né, že bych byla závislák na filmech a seriálech, chodím ven s lidma a taky bez lidí, ale jsem po operaci kolene, takže dál vysvětlování snad netřeba. 

Mějte se,

Dia!
 
Citovat
#9
Potěšilo nás.  [Obrázek: thumbsup.png]
Jen při další aktualizaci - SCC dělá asi dlouho skrytě i po aktualizaci, radím pár minut čekat (než vstoupíte do menu či nastavení), nic se tím nezkazí mimo nálady.
[Obrázek: thumbsup.png]
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)