• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč off topic
#1
Zkusím založit toto vlákno, aby se zbytečně neplnilo balastem téma, které je určené pro nefunkční sosáč.

Tudíž zde můžeme řešit vše kolem sosáče. Legalnost cenu a podobně.
 
Citovat
#2
Já stahuji přes FreeRapid Downloader a uloz.to
Mám to nastavené tak, že v prohlížeči dám u název filmu, vyberu co. FreeRapid pozná link, potvrdím ho v programu případně změním kam ukládat. A Po několika sekundách (vidím že se film začal stahovat, opsala se sama captcha) na film 2x kliknu a tím spustím VLC a koukám na film. Když filmů chci víc tak je dám stahovat najednou podle rychlosti linky. Když nenajdu na uloz.to tak hledám ještě na jiných podobných serverech ti o youtube a další servery freerapid umí.. V linuxu ho provozuju přes javu od oracle - OpenJDK java způsobuje zamrání FRD.
Tento způsob jsem dělal dřív. Kodi a sosáč mi někdo poradil ale fungovalo to asi týden, takže jsem se rozkoukal a přestalo to fungovat Tongue

Sosáč má nevýhodu že nefunguje na Win XP a nevím jak se tam dá vložit název filmu ze schránky.. Ale možá to půjde něják přes doplňky propojit s CSFD atd..

Na linuxu přehrává H264 plynule i na pomalém atomu kde se flash šíleně trhá.... Trošku těžkopádné je přepínání do okna, alt+tab funguje.. ale je to takové...
 
Citovat
#3
Uff, WinXP? To jeste nekdo dobrovolne provozuje?
Apple TV 4K gen.2 - tvOS 15.2 (iSCC, KODI 19.3) & HomePod - audioOS 15.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + KODI
iPhone 13 Pro 512 GB - iOS v15.4 (KODI 19.3) & Apple Watch 7 Nike+ 45mm v8.5
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v15.4 (KODI 19.3)
 
Citovat
#4
@honzaavc

.... nevím, není to trošku krkolomný proces ? Připomíná mi to pionýrská léta stahování filmů na PC  (nic ve zlém) 4
Samozřejmě proti gustu žádný dišputát  1
S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#5
@DrazekV: Reakce na příspěvek v jiném vláknu - Přestože vytvářet kopie mediálního díla je nezákonné, povoluje zákon v ČR vytvořit tzv záložní kopii. Jenže jen z díla, které je ve tvém zákonném držení. Takže vytvořit kopii jiného díla stažením z internetu je nezákonné i u nás.
 
Citovat
#6
Ovšem jak člověk bez znalosti internetu zjistí zda je dílo co stahuje autorky chráněno? A zda je nelegální? Když si normální uživatel zadá film a na něj vypadne mraky odkazů ať už na stažení a nebo k online sledování. U většiny se ještě píše zdarma a nebo stažení za peníze. V tu chvíli může nabít dojmu, že když to našel google, tak se jedná o legální distribuci. Tudíž u nás opravdu zatím trestají nejvíce ty co obsah na internet daly. Ještě jsem nečetl a neslyšel o procesu s někým kdo jen stahoval :-)
 
Citovat
#7
No jasně , nebudeme slovíčkařit. Pokrok techniky umožňuje stále více a více zjišťovat, co který uživatel dělá. Takže pokud to většině nevadí, časem budeme pod dozorem opravdu.
Nečetli jste o bezva hře hledání pumprdlíků pomocí aplikace na mobilech a pomocí foťáků/kamerách v nich? Kdopak ví jestli už nejsou v databázích interiéry vašich domovů včetně vybavení a tváří vašich příbuzných.....
Tak takto nenápadně pokračuje dozor velkého bratra. Proč by totiž neměl, když to technika umožňuje?

Registrace u mailu, u fóra, u filmové aplikace, v pojišťovně, bance, každého úřadu, ke kartě u pumpy a drogerie... stačí třídit tyhle databáze společně a porovnávat jména i přezdívky a taky IP adresy. Proč vlastně ne - kdo to udělá dřív, ten bude šéfovat a vydělávat, bude ovlivňovat trh a bude ovlivňovat názory (volby).
Proč toho nevyužít, když to technika umožňuje.

A kde to neumožňuje, tam nastoupí lobbing za daně z paměťových nosičů, a OSA. Vlastně máme u OSA předplaceno!!!
 
Citovat
#8
S474N: Budeš se divit ale já je mám doma na PC, ze kterého manželka provozuje přístup na RDP u firem, kde jim dělá účto. Ale letos už přemýšlím o upgradu, přeci jen už je to dědeček.

Seriály většnou nesleduji tak mi nevadí, pokud je tam inkonzistence...proto jsem cvaknul WS na měsíc a pro můj účel to prozatím naprosto dostačuje. Alternativou je to stahovat a poté v kodi přehrávat, platba je v podstatě jen za lenost či spíše nechuť plýtvat časem hledáním a stahováním.
 
Citovat
#9
S474N: XP provozuji na NB manželky. Důvodem je účetní a skladový systém jednoho z jejích zákazníků. Je to postavený na DOSu a hlavně s Wxx64 bit se to moc nekamarádí, resp. to často trucuje při tisku. Dokonce je i způsob, jak stále dostávat pro WXP bezpečnostní záplaty.
X96max plus 4/32 + CE 19.5RC2 + skin - upravený Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.2 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)