• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stahování videa v KODI
#1
Pěkně prosím, existuje nějaké rozšíření nebo funkce v KODI něco jako download manager ?
Vím že v základu jde stahovat jednotlivé video kliknutím pravého myšítka, ale rád bych si nechal postahovat několik videí, třeba když nejsem u PC.
Je něco takového co to umožňuje ?

Děkuji za radu.
 
Citovat
#2
@Jack_Free Kodi žádnou funkci stahování jednotlivých videí nemá. Patrně máš na mysli funkce v některých doplňcích (např. Stream.Cinema, Sosáč). Ale ani tam to, co požaduješ, tedy nějaký download manager, k dispozici není. Většinou jsou doplňky, jako je Stream-Cinema nebo Sosáč jakýmsi frontendem k serverům, kde jsou vlastní soubory uloženy, tak je případně možné si stahovat mimo Kodi tam. Webshare.cz (kam si sahá Stream-Cinema) umožňuje vytvářet fronty ke stahování. Sice to není download manager, ale pracovat se s tím dá celkem efektivně.
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2,  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor.
Máte-li nějaké dotazy, nepište mi SZ, na to je fórum. Pomůžete i ostatním!
 
Citovat
#3
Aha tak děkuji za radu, šlo mě o to jestli není nějaké rozšíření, abych si tam dal jaké díly chci postahovat a pak se na mohl podívat online.
Tak co se dá dělat.
 
Citovat
#4
Ahoj, pokud tedy přes Stream Cinema si najdu požadovaný film a dám spustit, ukládá se na disk či flashku nebo to jde online? Mám Kodi teprve den, tak se v tom nějak všem nemůžu orientovat a oproti Egreatu s Androidem šest let starým je tohle dosti rozsáhlý systém:)))
 
Citovat
#5
V první řadě slouží ke sledování online. Ale soubory se dají i stáhnout na tvé úložiště.
SONY KDL-48W705C - RPi3 - LibreELEC 8.2.3 - KODI 17.6
LG 42LB561V - Tanix TX3mini - Android 7.1.2 - KODI 17.6
RPiZERO (v šuplíku :-)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)