• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stalker client práce s profily
#1
Nazdar, mám kodi matrix na androidové televizi. V něm stalker client, kde je možnost nastavit víc profilů.
Bohužel jsem ale nepřišel na to, jak přepínat mezi profily bez nutosti jít pokaždé do nastavení dopnlku a po přepnutí na druhý profil následuje požadavek na restart kodi. 
Jde to přepínat za chodu jinak? 

A druhý problém, je v množství načítaných kanálů. Načítá to všech x stovek programů, které operátor nabízí což strašně dlouho trvá. Teprve po tom, co načte všechny můžu v nastavení vlevo zvolit skupinu českých. Nešlo by nastavit aby rovnou načítal jen vybrané skupiny?

Třetí věc, co mě zajímá, je možnost propojit stalker client s vlastním zdrojem EPG. Některý operátor epg poskytuje, některý ne a většinou pouze v nepříliš spolehlivém experimentálním modu takže bych rád přiřadil svůj zdroj epg.
 
Citovat
#2
@to.tak Se Stalker client-em mám jen omezené zkušenosti. A víceméně jen s použitím externího zdroje dat pro program/EPG, což se vlastně týká tvé třetí "věci". Jak asi víš, lze si nastavit zdroj případně jeho prioritu použití XMLTV zdroje pro EPG ("upřednostňovaný" nebo "pouze"). Pokud ti tedy nevyhovuje to, co nabízí operátor, prostě nastav pro daný portál/profil (já už nevím, jak se to označuje, je to delší dobu, co jsem to dělal) zdroj XMLTV (buď tedy "upřednostňovaný" nebo "pouze") a zadej odkaz buď na vzdálenou nebo místní adresu na které bude to generované xmltv k dispozici. Pokud místní, tak pak si vyber některý ze zdrojů xmltv, které jsou v současné době k dipsozici. Zde na fóru je to například 365 EPG Generator (2.4.0) (ten by na Android TV běžet mohl), případně můžes použít wg++, ale pro to budeš potřebovat nějaké jiné prostředí, než Android TV (*ELEC, Windows/Linux PC/Server, NAS, ...). V obou případech budeš muset samozřejmě nastavit správná xmltv-id, podle kterého se data spárují, protože na serverové straně stalker middleware to ovlivnit nemůžeš. A to jak 365 EPG tak wg++ umožňuje.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)