• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 40 Hlas(ů) - 1.58 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema Community
#1
Konečně máme opět plugin, nově nakodovaný podle starého vzoru, který umí webshare. Srovnání pluginů nechám na jiné, já volím Stream Cinema Community (SCC). Možná by i někdo mohl napsat historii vzniku, já na to nemám čas. Jen tu chci udržovat aktuální adresy na stažení, aby to lidé hledající měli jednodušší. Původní název pluginu byl Stream Cinema 2 (SC2), ale koncem června 2020 došlo k přejmenování, které nám snad již vydrží déle. Takže když někde čtete o SC2 tak je to vlastně SCC před verzí 1.4.0. Problémy se řeší tady, pak i na streamcinema.cz a něco dokonce jen na discord. cz.  Většina sekcí je přístupná až po přihlášení. Trochu zmatek, já vím, ale je to jak to je.

Repozitář a instalace: https://streamcinema.cz/d/4-jak-nainstal...oplnek-scc
Novinky: https://streamcinema.cz/d/55-plugin-co-je-nove/76
Faq: https://streamcinema.cz/d/44-faq-nejcastejsi-dotazy
Discord - jen po registraci - žádosti o přidání obsahu a další: https://discord.com/channels/706602726565609563

SCC na CSFD: jeslti chcete přímo na webech csfd a dalších vidět, jestli ten který film je ve Stream Cinema a nebojíte instalace cizích skriptů a rozšíření, tak jukněte na https://streamcinema.cz/d/92-scc-integra...db-checker

Aktuální stav SCC: https://stats.uptimerobot.com/649DYsPwRp
 
Citovat
#2
Ohledně obsahu, momentálně nelze přehrávat většinu krátkých animovaných pohádek, jako je Tlapková Patrola, Prasátko Peppa a další podobné tohoto typu. Problém je v propojení s databází ČSFD, která nemá rozdělený seriál po jednotlivých epizodách, jak vyžaduje struktura SC2. Na dočasném vyřešení problému se pracuje, ovšem trvalé řešení nečekejme brzy, bude to otázka měsíce a více.
 
Citovat
#3
(12.6.2020, 11:21)jnvk2486 Napsal(a): Konečně máme opět plugin, ....... Tady nic, všechno tam: https://forum.sc2.zone/.

Ahoj, je dobře, že si udělal nové téma, ale přesto ti doporučím občas se za námi na discord mrknout 9 . Nejenom, že ti utíkají detaily, ale přinést nové informace a rozumět jim, je také velmi důležité, aby ti neušla nějaká spojitost.

Až poté bych sem valil pro ostatní informace (myslím pro lenochy, co se nemrknou na forum sc2 3 )

Osobně mám toto forum velmi rád a tak je dobře, že si uděláš čas pro ostatní a mrskneš sem aktuality ze zákulisí, popř. aktuální řešené bugy a pod.
 
Citovat
#4
V této chvíli už je pro Kodi 18.x doplněk Stream Cinema 2  ve verzi 1.1.3 s dalšími vylepšeními.
Následující platí pro skin Estuary.
U položek menu jsou i v řádcích malé pikony pro rychlejší orientaci.
U titulů jsou při vybraném zobrazeny parametry streamu, pokud jsou v databázi.
Informace o titulu jsou doplněny o jména hlavních herců s fotografiemi, pokud jsou načteny.
Značky konečně označují rozkoukaný nebo dokoukaný titul.
Další jsem ještě neobjevil, ale soupis snad najdeme na fóru SC2.
 
Citovat
#5
Mrknul jsem na web SC2 - už je verze 1.1.7.
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#6
Dokonce 1.1.9
Ted uz se da aspon vypnout zanry u nazvu a hned je to lepsi, prehlednejsi
 
Citovat
#7
Statistiky: https://forum.sc2.zone/d/95-stream-cinema-v100/2
 
Citovat
#8
Pocet unikatnich navstevniku 17300 za den, moc pekny. Jak se to meri nevite?
 
Citovat
#9
Netuším.
 
Citovat
#10
Zrejme podle uuid
 
Citovat
#11
No zatim cekam na neci odpoved. Jo jen kdyz tady se trochu jen zminis, tak to je hned plno nadavek...
https://forum.sc2.zone/d/98-nezavislost-sc2/2
 
Citovat
#12
Na tebe, Sarosi, také pasuje situační popis od Clienta, že se vždy nejde někdo, kdo ve veřejném prostoru páchá svými projevy víc škody než užitku. Zvláštní, jak to vytížení jedné části mozku pro geniální struktury naopak potlačí schopnost sociální reflexe. Potřebuješ ocenění od spotřebitelů obsahu addonu nebo od kolegů - konkurentů? 
Nadávek jsem i od tebe četl několik. Přestaň blbnout a zkus být tím, který si nemusí honit triko. Hrobařů mají tahle streamová fóra až dost.
 
Citovat
#13
medo, Saros se slusne zeptal..  navic posilani uuid je dost divne.
 
Citovat
#14
@meda z teba teda lezou XXXXX. V mojim veku si uz nepotrebuju honit triko ani ptaka. Kdyz si tak chytrej, tak proc neodpovis ty na muj dotaz? Zatim se k tomu nikdo kdo by mel nevyjadril, muzes zacit.
Tady to mas, vysvetli nam to
Kód:
def get_link_for_file_with_id(self, file_id, download_type=DOWNLOAD_TYPE.VIDEO_STREAM):
        """
        POST /api/file_link/ HTTP/1.1
        Accept-Encoding: identity
        Host: webshare.cz
        Referer: https://webshare.cz/
        Content-Type: application/x-www-form-urlencoded
        """
        data = {
            'ident': file_id,
            'download_type': download_type,
            'device_uuid': settings[SETTINGS.UUID],
            'device_res_x': get_screen_width(),
            'device_res_y': get_screen_height(),
        }
        response = self._post('/file_link/', data=data)
        root = self._parse(response)
        link = self._find(root, 'link')
        logger.debug('Getting file link from provider')
        return link
 
Citovat
#15
Je jasné, že v tomto příběhu se každý nějak, jeden více a jiný méně, namočí. Filmy a seriály zdarma budou vždycky na hraně, ať už zákona nebo morálky, a pokud se s nimi někdo zabývá, nemůže to na něm nezanechat vliv. Svým způsobem se to týká i těch, kteří v tom vystupují jako obyčejní konzumenti, uživatelé či klienti. Každý si bude hledat důvod jak vysvětlit své počínání a svou roli v tom příběhu a bude si samozřejmě dávat záležet na tom, aby z toho vyšel lépe, jak ti ostatní. Tím více, čím jsou ti ostatní v tomto "businessu" jeho konkurenty. @BBaron to odnesl nevíce, protože byl první, moc vyčníval, byl zbožňovaný a tím spíše hněv, který se na jeho hlavu snesl po tom, co udělal a také po tom, co o něm někteří začali šířit, byl tak nepřiměřený. Dá se předpokládat, že s ostatními to nebude jiné. Nyní máme novou hvězdu, Láďu, a tak na tom, co se děje není nic nového. Můžeme s tím udělat dvě zásadní věci. Buď to řešit a nebo dál hrát hru: "Mě se to netýká, hlavně, že si můžu pouštět filmy a seriály zdarma." Pokud to ale chce někdo řešit, měl by si uvědomit, že je v tom namočený také. Někdo více, jiný zase méně. A pak je to jen a jen o tom, kde má kdo tu mez, do které je to ještě v pořádku a za kterou už jít nechce a nemůže nebo se se případně vykročit bojí.

A abych jen neteoretizoval. Osobně si myslím, že pravděpodobnost, že v SC2 je WS nějak namočené je nenulová, tu míru si ale netroufám odhadnout. Bylo by příliš nelogické, kdyby tomu tak nebylo. V tomto případě ale stahuji uši a říkám: "No a co..." Je to stejné jako v případě už zmiňovaného @BBaron. Také stále sleduji filmy a seriály z Krásky, protože je to pro mne výhodné a také proto, že mu tím chci vyjádřit určitou podporu za to, co pro nás dělal. Nesnáším totiž, když lidé "rychle zapomínají". Sám jsem měl možnost to v poslední době poznat a je to skutečně deprimující...
 
Citovat
#16
Souhlasim. U me ma Bbaron a bude mit velky respekt. Jeho SC nema a dlouho mit nebude konkurenci a to nejen na Cz/Sk scene. Az me zarazelo najednou tolik kritiky na nej. Proto jsem to s tim uuid tady taky nadhodil. U nej to tolika lidem vadi, jak si ted hrabe pre kr@ a nad timhle se nikdo ani nepozastavi. Zvlastni. Ale muzem se jen domnivat proc to tam je. Kdyby zatim vsim bylo ws, budiz, ty ale nepotrebujou tuto identifikaci. Penize jim jdou i od tech uzivatelu, co pouzivaji jine doplnky vyuzivajici ws. Jinak za mne SC2 zatim zklamani. Je to dost zabugovane. Komunita ma jeste co delat kdyz se chce za par mesicu dostat na lepsi uroven nez je SC. No nezavidim panu L.B.
 
Citovat
#17
Chlapci či chlapi nepropadejte depresím. Já už jsem starší ročník a mou oblíbenou četbou je historie. Bez ohledu na technologický nebo věděcký pokrok, člověk je pořád stejný promitiv, jako před tisíci lety. A historie se pořád opakuje. Dokud budete davu něco dávat zdarma, budete za hrdiny, jakmile budete chtít byť jen korunu, skončíte na hranici. Proti davovému šílenství nefungují logické argumenty.
Z toho vyplývá jedniné....snažte se mít odstup. Nechtějte být za hrdiny, protože až se jednoho dne rozhodnete vystoupit z vlaku, hněv davu vás nemine.
RPi 4 4GB, LibreElec, Kodi 18.4  a při dobrém počasí 40MB/s wifi
 
Citovat
#18
Pepane, napsal jsi to naprosto přesně.
 
Citovat
#19
Pokud se pan @Saros neumí chovat a má potřebu neustále i přes několikeré varování používat vulgarismy, tak zřejmě nebude psát na toto fórum. Opravdu tu nikdo nebude suplovat chybějící nebo zanedbanou výchovu. Nyní bude mít čas na popřemýšlení.

   
 
Citovat
#20
Pro me za me ty kare
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)