• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strong str2402
#1
Ahoj zakoupil jsem tento přistroj který má nainstalován android 7.1 . Nainstaloval jsem si KODI s Google Play a hned nastal problém s tím že dálkový ovladač dodávaný k tomuto přístroji v programu KODI nefunguje (a druhy problém byl že zbývalo asi 200mb RAM a to jsem ještě nemel puštěnou IPTV). No domníval jsem se že to bude stejný jako u Tesly 500 plus . Který také vlastním ,ale v něm vše funguje.
 
Můj pokus tedy byl zkusit coreelec .Podle návodu jsem Coreelec dal na sd kartu a po vložení do přístroje vše fungovalo až na dálkový ovladač. Pokusil jsem se tedy o instalaci do vnitřního uložiště přístroje i po té co mě terminál zahlásil že dbt,img neni kompatibilní. 
Po restartu přístroje zůstal v bootloopu . Přibližně týden jsem se pokoušel vrátit android do přístroje . Přečetl jsem hodně návodu ale ani jeden nefungoval. Přibližně všechny návody byli na aktualizace  update.img. A můj soubor měl koncovku update.zip.
Totiž při instalaci coreelecu byl narušen boot přístroje a tím nerozuměl souboru update.zip. Po týdnu jsem udělal poslední pokus ,který vyšel záhadným způsobem .

No možná mě za to ukřižujete ale je to moje první menší chlouba že se mě něco podařilo samotnému a bez pomoci. A tím se s svámí chci podělit o můj návod . Dostání se z bootloopu přístroje.

Návod :

Co potřebujeme :
1x sd karta min. 8Gb
2x staženy firmware ota update daného přístroje.(jak zkušeni ví tak firmware ve formátu .zip by se neměl rozbalovat z důvodu narušeni podpisu) Stačí si ho stáhnout jednou a udělat kopii.

postup:
 
sd kartu naformátujeme na 2 oddíly nejlépe v programu minitool partition wizard jeden oddíl na FAT a druhy oddíl na FAT32 ( FAT = 4Gb FAT32=zbytek)

jeden ten firmware co jsme si stáhly rozbalíme a všechny soubory překopírujeme na sd kartu do oddílu FAT ( možná je to zbytečný tam kopírovat vše asi by stačilo jen základní startovací programy jako recovery boot atd. , já jsem radši nakopíroval vše ) Hlavně si pamatujte který .zip jste rozbalili 

druhy firmware překopírujeme do druhého oddílu FAT32 ( NEROZBALUJEME ) Musí to byt soubor .zip , který jsme nerozbalovali.

SD kartu vložíme do přístroje a po logu přístroje by mělo naskočit recovery androidu kde vybereme update ext a vybereme staženy soubor ve formátu .zip , který jsme uložily do oddílu FAT32.

A tím se do přístroje nainstaluje android.

Doufám že to někomu pomůže a že mě tu neukamenujete.

No při hledaní návodu jak dostat android zpátky do přístroje jsem toto nikde nenašel . Spíž jsem nacházel fóra kde hodně prosili o návod jak se s tohoto bootloopu dostat.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)