• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trakt.TV na PC složky
#1
Ahoj, používám Trakt.TV společně s Stream Cinema CZ&SK k plné spokojenosti.
Můj dotaz zní, jestli je nějaký doplněk, který by dělal to samé, ale s PC složkami místo Webshare (serveru)?
Na webu (trakt.tv) bych si označil film, který chci vidět, projel bych složky v PC, kde by ten film byl a měl bych seznam na shlednutí. Prostě aby to dělalo naprosto to samé jako s SC, akorát že nebude hledat na serveru, ale u mě v PC. Klidně tomu přiřadím ručně i cestu, kde by ten film byl. Přes knihovnu to mám, ale chtěl bych to mít propojené s nějakým filmovým serverem, kde by se to klikalo jednoduše. Pokud není, nebo nelze, tak nic.
Neptejte se, proč to tak chci, v kodi mi některé věci prostě vyhovují, jiné ne.
Díky za čas.
 
Citovat
#2
@slavekskeeve To co chceš samozřejmě existuje, ale musíš mít ty filmy v knihovně Kodi. Těžko můžeš po doplňcích Kodi chtít, aby hledali někde na disku. Pak by Kodi tak trochu ztrácelo smysl. Pokud ti tedy Kodi a vazba Trakt.tv na jeho knihovnu nevyhovuje, měl bys hledat někde jinde než na Kodi fóru. Zkusit to můžeš rovnou na samotném Trakt.tv, jsou tam uvedeny všechny aplikace, které api Trakt.tv využívají. Snad ti nějaká z nich bude vyhovovat více než Kodi.
 
Citovat
#3
Ale já je v knihovně mám, jen to chci propojit. Napíšeš, že to samo existuje, ale nenapíšeš, co existuje Sad Bohužel jsem si toho na foru všim častěji, že ten, kdo radí, tak ví (pokud vůbec), ale prostě neporadí, nebo okolo toho chodí, jak kolem kaše (jestli chce bejt dobejvanej a pak ohodnocenej??). Pak obracíš, co jsem napsal, že mi to nevyhovuje.. Já hledám něco pro A a ty mi poradíš, když ti nevyhovuje B, tak jdi jinam. Neber to nijak osobně, ani nikdo kolem. Ale pak nemají mít vlákna tisíce příspěvku, kde v dobré polovině je jen "hledej". (Zkuste si např. zadat "trakt". Stovky příspěvků). Stejně tak jsem psal, že jsem ochoten cesty zadávat ručně. I kdyby do nějakého souboru, kde by to to "něco" přečetlo a natáhlo. Každopádně díky za názor.
 
Citovat
#4
@slavekskeeve Kdyby ses ve svém příspěvku vyjadřoval srozumitelně, mohla být má odpověď konkrétnější. Já ti do hlavy nevidím a z toho, co jsi napsal, "Trakt.TV na PC složky" nebo "Klidně tomu přiřadím ručně i cestu, kde by ten film byl." jsem moudrý tedy moc nebyl. Ale přesto jsem se snažil nějak reagovat. Příště už si to budu více rozmýšlet.

Ale abych tedy "nechodil kolem kaše". Najdi si v repozitáři "Kodi addon repository" addons pro Trakt.tv. V "programech" je "Trakt" (ten už asi máš nainstalovaný) a "Trakt.tv list Manager" a pak v "místní nabídky" řada addon začínající Trakt... (je jich tam víc). Myslím, že už název všech trakt addons poměrně slušně naznačuje, k čemu jsou určeny. Kdyby sis nevěděl rady, dej vědět.

A k tvé "eseji" na téma "čeho sis na foru všim častěji", jen krátce. Především obdivuji tvoji sebejistotu. Už jsem tady četl mnohé, ale tohle mě opravdu dostalo. To jsi fakt myslel vážně to "chce bejt dobejvanej a pak ohodnocenej". A tím, "neber si to osobně ani nikdo jinej", jsi myslel co? Něco takového se podle mne píše tehdy, když se vyjadřuješ k nějaké instituci a chceš dát najevo, že tím nemyslíš jednotlivce. Fórum ale není žádná instituce, je jen skupinou jednotlivců, kteří se snaží vzájemně komunikovat, hledat informace, vyměňovat si přitom zkušenosti, nápady, názory a také radit a pomáhat. Takže, když se stane, že ti někdo neporadí tak, jak sis představoval, tak se s tím buď smiř nebo popřemýšlej a zkus svůj dotaz třeba upravit. Ale co rozhodně nedělej, že budeš ostatní školit, jak ti měli odpovědět. Někomu to může připadat arogantní, jinému směšné. Mně osobně tedy spíše to druhé.
 
Citovat
#5
Určitě to nebylo myšleno ani tak, ani tak. Mrknu na ty doplňky a děkuji za konkrétní odpověď.
 
Citovat
#6
@slavekskeeve Nevím jestli jsi už zkoušel Trakt.tv List Manager addon, ale ani to nedělej. Není už dále podporován, resp. není podporována autentizace, kterou vůči Trakt.tv serveru používá. Takže bohužel, k tomu, čemu bys ho chtěl použít, to asi nepůjde. Škoda.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)