• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trakt.tv na viacerych zariadeniach
#1
Cavte,

mam SCC na dvoch zariadeniach. Na oboch som autorizoval trakt.tv ale nesynchronizuje mi pozrete filmy.

Ak si prezriem film na jednom zariadeni, tak na druhom to neodskrtne ze uz som to videl.

Da sa stym nieco spravit?
 
Citovat
#2
@OndrejL: Takhle to nefunguje. Uvidíš to v trakt.tv /historie /zhlédnuté filmy.
 
Citovat
#3
A je možná takáto obojerna synchronizácia ?
 
Citovat
#4
@OndrejL: Přidávej si všechny filmy ke zhlédnutí do traktu a pak se ti tam budou odškrtávat.
 
Citovat
#5
@OndrejL No, tak ono to funguje, ale s jistými omezeními, takže to k praktickému použití moc není.

Synchronizace stavu shlédnuto se z SCC do Trakt.tv automaticky propíše pouze na základě přehrání titulu a nebo po použití položky Context Menu Trakt Označit jako zhlédnuté. Tzn. že nestačí pouze použít položku Context Menu Označit jako shlédnuté, která funguje pouze lokálně. V opačném směru se stav shlédnuto přepíše do SCC pouze tehdy, pokud v okamžiku, kdy se změní stav v Trakt.tv, SCC běží. Pokud neběží, je možné po jeho spuštění synchronizaci provést dodatečně ručně, pomocí položky Synchornizovat lokální historii shlédnutí v nastavení SCC.

Asi by bylo možné tu ruční synchornizaci spustit i jinak než z nastavení SCC (např. po startu Kodi), ale asi to nebude příliš k použití, protože při synchronizaci není Kodi dostupné. Stačí při tom spustit SCC plugin s následujcíími parametry:
Kód:
RunPlugin(plugin://plugin.video.stream-cinema-2-release/command/?command=sync-local-with-trakt)
 
Citovat
#6
(27.9.2022, 7:43)JiRo Napsal(a): @OndrejL No, tak ono to funguje, ale s jistými omezeními, takže to k praktickému použití moc není.
 Stačí při tom spustit SCC plugin s následujcíími parametry:
Kód:
RunPlugin(plugin://plugin.video.stream-cinema-2-release/command/?command=sync-local-with-trakt)

Prosim ta, ako sa spusta plugin s parametrami. Ja to pouzivam na androidboxe
 
Citovat
#7
@OndrejL No, to je úkol pro nějak zkušeného uživatele. Spuštění pluginu je to, co jsem uvedl ve svém příspěvku a co ty cituješ. Ale to je jen jedna část problému. Druhá je, jak a kdy ten plugin spustit. Spustit se to dá pomocí autexec.py scriptu (pro Kodi verzi < 19) a nebo pomocí Autoexec Service (Kodi >= 19). Variantou může být spuštění pomocí skinu a definice ve startup.xml. Já bych ale doporučoval použití Autoexec Service, je to čistší a systémové řešení.

Plugin je ale třeba spustit s jistým zpožděním po startu Kodi, protože je třeba počkat, až naběhne SCC service. Tohle je třeba vyzkoušet.

Celé je to jen teorie, já jsem to prakticky nezkoušel, takže je možné, že se tam mohou objevit nějaké problémy. Proto píši o zkušeném uživateli. Mohu to případně i vyzkoušet sám, ale nevím, kdy se k tomu dostanu.
 
Citovat
#8
@OndrejL: ja bych byl s Traktem velice opatrny, jako jedniny plugin shromazduje veskere udaje o stahovani , prohlizeni, sledovani a cert vi co jeste, navic autori jak sami rekli na zadost kompetentnich organu daji vse o vas k dispozici. Tim nechci tict ze je to spatne, ale byl bych obezretny.
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)