• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tweaky Android Boxu
#1
Nelíbí se vám vzhled menu android boxu, naštěstí se dá změnit. Instalací jiného launcheru, na Google play jich je celá řada :

Atvlauncher

[Obrázek: I7nGSTk9dwr38ejN9g17Xe66KAHXKuk3Q1E623fz...20-h895-rw]Halauncher


[Obrázek: QF8ZpaB4pmarjGCvLir50oSPLGioQ8psSVRBCnjT...20-h895-rw]Digisender[Obrázek: CYkp71SqOJy9jdEezKqTm7vAXCmFg4Onp43tz1JM...20-h895-rw]


Nebudu je sem dávat všechny ,dají se snadno vyhledat . Je to pouze motivační pro ty co chtějí změnu a o tomto způsobu nevědeli. Další ze změn co na svém boxu můžeme udělat ,launcher už máme a co si ho trochu rozpohybovat živou tapetou.


Amoled[Obrázek: dfsNUDKiTfJdaLiCtf3Vz8qqoLgGn4EQgvRpOkAh...20-h895-rw]
Opět na storu jich najdete snad stovky ,ale mě přišla jediná nejvhodnější pro svoji jednoduchost tato. Další úprava ,kterou používám, mi odesílá veškeré notifikace ,které se mi objeví v telefonu na android tv. Takže pokaždé ,když mi cinkne mobil ,nemusím ho brát do ruky ,protože hned na televizi vidím obsah zprávy.AndroidTV notifications[Obrázek: UzjOzgk0hKPRQnGjk7anmCUG7HcY8KLAfZnXHjvz...20-h895-rw]Nejdřív musíme aplikaci nainstalovat na android boxu, zde potvrdíme USE DEVICE AS SERVER tím máme hotové zařízení, které notifikace přijímá a zobrazuje je na televizi. Poté ještě musíme nainstalovat na telefonu ze kterého chceme aby se notifikace zobrazovali (může jich být i víc). Na telefonu přeskočíme USE DEVICE AS SERVER ,až na položku kde je MANUAL SETUP zde jsou zobrazené zařízení v síti na které se mají odesílat notifikace , jak zjistíme kterou použít ? V android boxu spustime kodi a v něm. Kodi - Nastavení - Systemove aplikace - Sít - Ip adresa . Zbytek už jsou běžná nastavení např: jaky zvuk a čas zobrazení zpráv. Pokud také používáte nějaké tweaky budu rád ,když se o ně podělíte.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)