• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úprava skinu alebo iný skin
#1
Zdravím,
chcem sa opýtať skúsených používateľov kodi, mám nainštalované kodi 18.9. na notebooku, skin Estuary.
Mám otázku, dá sa nejako upraviť skin Estuary, aby mi v informácii o programe zobrazoval všetky údaje, ktoré obsahuje epg.xml? (viď prílohy).
Rok sa mi tam podarilo dostať, ale nezobrazuje mi všetkých hercov (resp. zobrazuje hercov, ale nie všetkých vidno), ani všetky žánre, tiež krajinu pôvodu. Rating ak bude super, ale nie je podmienkou.
Čiže dá sa to nejak nastaviť, aby sa to okno zväčšilo, prípadne sa dalo posúvať dole?
Prípadne aby to vyzeralo ako v sekcii Movies (ukážka Hunter Killer), je to možné?
Alebo odporúčate nejaký iný skin, kde by to zobrazovalo všetko?
Snáď som to napísal zrozumiteľne o čo mi ide.
Ďakujem za ochotu, ak sa niekto nájde.


Přiložené soubory Miniatury
           
 
Citovat
#2
Ahoj 
také na tom pracuji .. odkud taháš epg ? maš v něm docela vyčerpávající infomrace.
 
Citovat
#3
@martinchromy: zdravím, na epg používam addon o2tv od waladira, cez ten addon sa dá stiahnuť to epg. Inak ak si pozrieš vlákno o skine Estuary Easy, tak autor toho skinu Jiro tam pekne popisuje, ako upraviť skin a teraz sa mi zobrazuje viac údajov, akurát ten parameter "country" nefunguje.
 
Citovat
#4
@radoorech:  koukni sem - dokonce to i dotahne info z imbd docela poladěné prv xml.

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=366117
 
Citovat
#5
Zdravím, podobný dotaz ke skinu Estuary na KODI 19.4.0 (Windows):

Jak upravit skin tak, aby při pauze videa (např. mezerníkem) zobrazil název videa, aktuální čas, čas konce, časovou osu, odehraný čas videa a délku videa:

[Obrázek: obr2-onpause-res.jpg]

A ne jenom časovou osu, odehraný čas videa a délku videa jak je to ve výchozím stavu když zmáčknu mezerník:

[Obrázek: obr1-onpause-res.jpg]

Když zmáčknu 2x Enter, tak se video pozastaví (pauza) a zobrazí se přesně to co chci a dalším zmáčknutím enteru se video zase spustí, ale ty info prvky tam už zůstanou, dokud nedám Escape nebo Backspace, což je opruz.

Zkoušel jsem starou úpravu souboru
 
Kód:
Custom_1109_TopBarOverlay.xml
 
Kód:
<label>$VAR[SeekTimeLabelVar]</label>

změnit na
 
Kód:
<label>$VAR[SeekTimeLabelVar] / $INFO[Player.FinishTime]</label>

Ale to je docela na nic, jenom to přidá do toho výchozího zobrazení čas konce.
Případně prosím doporučte jiný skin, který byl v podobný Estuary a něco takového dokázal zobrazit. Zkoušel jsem jich několik, ale žádný to neuměl.
 
Citovat
#6
@ric-cz Myslím, že to, co potřebuješ, je vrátit se v této části definice do způsobu řešení používaného v předchozích major verzích Kodi (Estuary v Leia a starších). Tam se, pokud si dobře pamatuji, po zadané pauze (Space) používalo stejné zobrazení, jako po vstupu do OSD (Enter).
 
Citovat
#7
(27.10.2022, 6:12)JiRo Napsal(a): @ric-cz Myslím, že to, co potřebuješ, je vrátit se v této části definice do způsobu řešení používaného v předchozích major verzích Kodi (Estuary v Leia a starších). Tam se, pokud si dobře pamatuji, po zadané pauze (Space) používalo stejné zobrazení, jako po vstupu do OSD (Enter).

@JiRo: Díky za reakci, ale nerozumím přesně. Jakože dát si staší verzi Kodi nebo starší verzi skinu (pokud je něco takového vůbec možné) ?
 
Citovat
#8
@ric-cz Myslel jsem vzít ze starší verze skinu (pro Leia) pár souborů a případně je upravit, bude-li to nutné. Ale to asi pro tebe bude moc složité. Základ je v náhradě Custom_1109_TopBarOverlay.xml, ale jen to nestačí. Musí se ještě jít do dalších soborů *OSD* a možná i dalších. Takže na to asi zapomeň a spíše se podívej po jiném skinu.

Varianta vzít celý skin ze starší verze (pro Leia) by také šla, jen bys musel upravit závislost v addon.xml. V této variantě se ale připravíš o celou řadu funkcí z nové verze skimu. Já takto často starší verzi skinu provozuji na nové verzi Kodi do doby, než ho pro novou verzi upravím. Funguje to většinou bez problémů.
 
Citovat
#9
@JiRo: Toho jsem se obával. O xml struktuře skinu toho moc nevím, bylo by to spíš stylem pokus-omyl, což v mém případě by bylo na hodně dlouho.
Pokud by se ti chtělo vydělat pár kaček na pivko, něco bych Ti za to zaplatil.
Mezitím jsem si upravil chování tlačítka Pauza na dálkovém ovládání. Teď posílá (místo funkce Pauza) sekvenci klávesy I a funkce Pauza, což způsobí přesně co potřebuju. Nic moc elegantního, navíc to má zpoždění skoro sekundu, ale dělá to to, co potřebuju.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)