• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V SCC se nezobrazují titulky z doplňku titulky.com - prémiový účet
#1
Video 
Ahojte,

měl bych otázku na doplněk titulky.com. Pokoušel jsem se dokoukat seriál Office 9 řadu, který je pouze v ENG a nejsou k němu přímo v seriálu integrované titulky. Ty jsou dostupně na titulky.com, takže jsem zvolil následující postu a prosím zároveň o kontrolu:
1. Pustím seriál, vpravo v rohu se objeví informace SSC vyhledávání titulků, titulky nenalezeny
2. V nastavení titulků si vyberu stáhnout titulky
3. Dojde k automatickému vyhledání titulků k vybrané epizodě viz první obrázek níže.
4. Kliknu na vybrané titulky a vpravo v rohu se objeví informace, že stahování začne za 0s
Vracím se zpět na seriál a tady bych si myslel, že se po chvíli, titulky načtou do serialu, ale nic se nestalo. Nicméně pokud se podívám opět do nastavení, viz druhý obrázek níže, tak je tam v řádku titulky uvedeno, "czech externí" z toho usuzuji, že by se titulky měly objevit a jsou načteny, ale nic.
Ještě dodám, že mám zaplacen premium učet na titulky.com a doplněk je spárovaný s účtem na titulky.com.

Umí mi s tím někdo poradit? Možná dělám něco špatně.

[Obrázek: 1672561864737.jpg]

[Obrázek: 1672561864749.jpg]
 
Citovat
#2
V nastavení SCC- titulky, máš volby a přihlašovací údaje? Jestli ano a SCC titulky nenajde, je to vlastní chyba doplňku.
Externí znamená, že nejsou vloženy ve videu.
Já bych zkusil díl stáhnout a titulky si vložit vedle, spustit mimo SCC jako soubor.

EDIT: Jen pro titulky v SCC jsem odebral ostatní doplňky titulků a s obnovenými přihlašovacími údaji (Opensubtitles.org) v SCC pak funkční.
U samostatného doplňku Opensubtitles jsem neodhalil zákonitosti ne/fungování.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#3
@xand No, evidentně je tam máš stažené, vybrané i zapnuté také, tak není dvod, proč by se neměly zobrazovat. Zkusil jsi přepnout na ty anglické a pak zase zpátky na ty české?

Zkusil jsem tu samou epizodu (9x11), stáhl obě nabízené verze titulků a i když jsou ty verze proti sobě umírné posunuté (ta s lepším hodnocením se mi zdá horší), fungují obě. Testoval jsem to se streamem HEVC FHD 1080 656.69 MB. Nevím jaký más systém, ale podívej se do adresáře temp. Pokud máš vše default, měly by tam ty titulky být stažené.
 
Citovat
#4
Při přepnutí jazyků se mi anglické titulky zobrazovaly, ale české nikoliv. Nakonec jsem problém vyřešil. Titulky se mi nezobrazovaly v aplikaci na mobilním telefonu se systémem android. Večer jsem zkoušel stejný postup přes Chromcast a přes aplikaci ve windows 10. Tam mi titulky po stažení naběhly. Trochu jsem si s tím hrál a upravil jsem adresář, kam se titulky ukládají. Respektive jsem si v telefonu natvrdo nastavil složku a od té doby to funguje.
Děkuju za rady.
 
Citovat
#5
Ahoj, tak to jsme dva.. Automat napíše "titulky nenalezeny", ale když je v nastavení nechám stáhnout ručně, jde to bez problému. Tváří se to jako chyba doplňku, jak píše meda...
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)