• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar
#1
Star 
Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar

[Obrázek: xiaomi-lampa-na-monitor-1.jpeg]

[Obrázek: mi-monitorlampe-montage.jpg]

[Obrázek: Xiaomi-Mi-Computer-Monitor-Light-Bar-lam...taci-3.jpg]

Chtěl bych se podělit o docela povedenou lampičku od Xiaomi. Jelikož mám docela velký a dost "prohnutý" monitor (49"), tak přisvícení si LED lampičkou z pravé či levé strany je docela problematické, osvícený prostor je velmi malý a při práci s tištěnými podklady je svit nedostatečný. Setkával jsem se v nabídkách s lampičkami upevněnými na horní část monitoru, ale o jejich účelnosti vzhledem k možnému odlesku na obrazovce jsem měl vždy dost velké pochybnosti.
Bohužel situaci jsem musel v každém případě nějak řešit a rozhodl jsem se zariskovat v podobě nákupu osvětlení Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar  . Byl jsem smířen s tím, že světlo pravděpodobně budu muset obratem vrátit jako nevyhovující, těch překážek pro spokojené užívání takto umístěného přisvícení bylo dle mého názoru více než dost.
Překvapeních bylo po dvoudenní čekací lhůtě a po rozbalení balíku docela dost a všechny tyto zmiňované "překvápka" byly kupodivu příjemné.
Balení lampy je opravdu luxusní, perfektně vypolstrovaná a vzhledově bezchybná krabice dává člověku pocit, že je v ní ukryt předmět daleko dražší než ve skutečnosti je. Každá součást světla je v krabici samostatně uložena a má své místo. Dost mne překvapil masivní a "těžký" kovový držák lampičky s magnetickým přichycením těla světla a kontakty s napájením. Napájení je řešeno kabelem USB/USB-C, stačí tedy zapnout do monitoru a lampa se tak stane jeho nedílnou součástí. Tělo světla pak jen stačí magneticky "přicvaknout" do držáku a je hotovo.
Naprosto super je dálkové ovládání ve tvaru "puku" kde se ťuknutím lampička zapne a otáčením prstence se reguluje množství světla, pokud podržíme při otáčení prst trochu déle, je možné regulovat i světelnou teplotu od teplé žluté až po ledově bílou.
Monitor Light Bar mi na monitor sednul jak vosa na bonbon a nádherně mi osvětluje mou docela dost velkou plochu stolu z toho správného místa (shora) a podotýkám bez odlesků a rušivých prvků na obrazovce, pomíjím fakt, že světélko na "zobrazovadle" vypadá opravdu dobře. Za mne velká spokojenost a rád tento výrobek doporučím.

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)