• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
 • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
 • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
XXX doplněk pro kindgirls.com
#1
Zrecyklovaný doplněk pro kindgirls.com (0.2.2)
 • opravy a vyčištění kódu
 • kompatibilita pro Kodi 19.0 a vyšší (nižší verze nejsou podporovány)
 • přidání support sekcí
 • nová ikona
 • videa zatím nefungují


Přiložené soubory
.zip   plugin.image.com.kindgirls-0.2.2.zip (Velikost: 1,84 MB / Stažení: 56)
 
Citovat
#2
@fr33p0rt Pro kamaráda jsem addon upravil také, doplnil tam pár nových funkcí co si přál (náhodnou galerii, galerii tohoto a minulého měsíce, zobrazení vlaječek států, zobrazení videí po stránkách, podporu speciálního rozbrazení ve widgetech mého skinu, apod.). Je to rozpracované (nejvíce Random video, na kterém jsem se trochu zasekl) a pouze pro Leia, mám v plánu to učesat a udělat z toho standardní plugin i pro Matrix, ale už teď je to funkční. S veřejnou činností kolem Kodi jsem skončil, ale možná v tom najdeš inspiraci a bude ti to užitečné, tak je škoda se nepodělit. I videa jsou funkční. Užij si to.
   


Přiložené soubory
.zip   plugin.image.kindgirls.zip (Velikost: 3,85 MB / Stažení: 72)
 
Citovat
#3
Díky @JiRo ,

Zkusím to nějak využít. Video jsem už taky opravil, ale ještě nezveřejnil. Mám ještě nějaké nápady, random video bylo jedno z nich, ale spíše screensaver. Ale bojuju s tím, že nevím, jak zjistit velikost obrázku před načtením.

Mám špatné, ale funkční řešení - načtu obrázek z URL, zjistím jeho rozměry, nastavím pozici i rozměry v screensaveru a pošlu URL do screensaveru a ten ho načte podruhé.
 
Citovat
#4
@fr33p0rt Úplně přesně ti nerozumím, s čím máš problém při implementaci screensaveru. Já jsem screensaver zaintegroval do pluginu také a zjišťovat velikost obrázku před jeho zobrazením nepotřebuji.
 
Citovat
#5
@JiRo: Screensaver jako takový problém není. To nějak funguje.

Ale mám různé velikosti a orientace obrázků z webu a chci aby se umísťovaly náhodně na obrazovce. Ale žádný ze screensaveru, do kterých jsem se díval to nedělá - prostě obrázek umístí na střed obrazovky nebo sploléhají na to, že obrázek je vždy na šířku a má strany v poměru 16:9.

Teď dělám něco takového:
 
Kód:
img_size = self.ss.get_image_size(img)
            xbmc.log('img: %s' % img, xbmc.LOGERROR)

            img_control = self.getControl(img_ids[(idx+1) % 2])

            if img_size:
                xbmc.log('size w:%s h:%s' % img_size, xbmc.LOGERROR)
                w, h = img_size
                if w > 1920 or h > 1080:
                    ratio = max(w/1920, h/1080)
                    w = int(w/ratio)
                    h = int(h/ratio)
                    xbmc.log('resized to w:%s h:%s' % (w, h), xbmc.LOGERROR)

                img_control.setWidth(w)
                img_control.setHeight(h)
                img_control.setPosition(random.randint(0, 1920 - w), random.randint(0, 1080 - h))
                img_control.setImage(img)
 
Citovat
#6
@fr33p0rt Aha, chápu. Já tohle neřeším. Umístím obrázek doprostřed a přes definici v souboru skinu ho zobrazím tak, aby se tam vešel právě celý. Nanejvýš volitelně zapnu animaci, takže jen trochu "plave" a mírně osciluje zoom. Jo a mohu také ten samý obrázek, ale s výřezem na celou obrazovku (pokud ji v originále nepokryje celou) zobrazit jako fanart na pozadí. Většinu z toho jsem samozřejmě opsal z existujících addons. Občas na tom ve volných chvílích pracuji, takže je to stále živé...
 
Citovat
#7
   
Před časem jsem se na námět kamaráda zabýval úpravou doplňku typu pluginu pro zobrazování obsahu stránky KindGirls. Nakonec z toho vznikla vlastní modifikace doplňku s addon Id plugin.image.kindgirls2. Zvolil jsem cestu nového doplňku, protože jsem se necítil na to zasahovat do originálního pluginu a pak nést odpovědnost za jeho další rozvoj. Takto je možné tento doplněk nainstalovat současně s tím originálním bez toho, že by na sobě nějak závisely nebo se ovlivňovaly.

Doplněk už delší dobu u několika mých známých funguje k všeobecné spokojenosti a protože mě požádali, abych ho umístil do nějakého repozitáře, pomýšlím na to, že bych ho mohl nabídnout do toho zdejšího. Samozřejmě, pokud o to bude zájem a bude s tím souhlasit správce repozitáře @wombat: Přeci jen, jde o doplněk s NSFW obsahem na rozhraní erotiky a lehčího (to především u videí) porna. Takže mě určitě bude zajímat i názor komunity, zda má takový doplněk místo ve zdejším repozitáři.

Plánuji tedy v tomto tématu plugin zveřejnit s možností jeho instalace ze zip souboru, aby se k němu komunita mohla vyjádřit. Ale jestě na něm potřebuji provést pár kosmetickcýh úprav a také do doplnit o češtinu a slovenštinu (dosavadní uživatelé jsou většinou cizinci, takže je zatím pouze v en), tak buďte trpěliví. Oproti původnímu doplňku je doplněk doplněn několika dalšími funkcemi:
   
Původně v sobě doplňek obsahoval i funkci screensaver-u, ale nakonec jsem tuto funkci z doplňku odstranil a vytořil ho jako samostatných doplněk typu screensaver, protože společná koexistence pluginu a screensaveru v rámci jednoho doplňku způsobovala problémy. I když je stále ještě také jen en, tak si myslím, že ten zde už dnes mohu zveřejnit. Zatím jsem ho testoval jen na skinu Estuary, bude mě tedy zajímat, jak bude fungoval i na jiných skinech.

Máte-li tedy o chutnávku doplňku typu screensaver ve stylu KindGirls a s obsahem vycházejícím ze stejnojmené stránky, stahujte a instalujte níže připojený zip. Nastavení doplňku je myslím si celkem pochopitelné. Pokud ne, tak si klidně všechna nastavení jedno po druhém vyzkoušejte, nic tím neriskujete.
   
Novou verzi doplňku typu plugin tu zveřejním později...


Přiložené soubory
.zip   screensaver.image.kindgirls-0.1.0.zip (Velikost: 70,15 KB / Stažení: 25)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)