• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
youtube addon zamrzání
#1
Ahoj,
poprosím uživatele, jestli by se nemohli podívat na následující dvě YT videa. Mě tato videa kompletně zamrznou malinu tak, že musím vytáhnout napájecí kabel, abych přístroj zrestartoval. 

U videa prvního je zaseklý obraz již z počátku, jde jen zvuk a pokud vypnu video hned na začátku, tak malina reaguje. Pokud se snažím přeskočit na jiný čas, je s malinou amen. Druhé video také přehrává zvuk, obraz je již od počátku zelený a i malina je zaseklá od počátku.

Nevím, měl jsem dojem, že YT má všechna videa v jednom formátu (nebo kodeku? nevím, nevyznám se v tom). Používám RPi3, verze OpenElec 6.0.3 a YT addon 5.3.12.

Zkoušel jsem různé varianty spouštění (z historie z počítače, přes YT app v telefonu - sdílet, a vyhledáním videa v YT addon v Kodi), průběh je stejný.

video 1 
video 2 

OT na závěr. Nevíte jak v addonu stream.cz zapnout titulky u anglických videí? Video odkazuje na titulky, které v prohlížeči v pc jdou zapnout. Kore ovladač je však nevidí.
 
Citovat
#2
Mám stejný problém jak na RPi tak i u HTPC. V případě HTPC se videa pouze nespustí, malina se sekne .... Bohužel nemám moc času laborovat, proto pouze toto info ....
S905X 2/3 → CE 19 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ XOne S  18 \ NAS Synology 212JDSM 6.x \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
Tak dík. Jsem rád, že nejsem sám. A omlouvám se, že jsem chvilkově zneprovoznil malinu Big Grin
 
Citovat
#4
V addonu si nastav možnost výběru formátu, ne všechny soubory, které jsou na YT mají správně nastaven flag, takže jestliže se Malina pokoušela uvedené video přehrát, musela se nutně posrat.
V nastavení vyber 720p, protože už 1080p je v adaptivním formátu a myslím, že Malina dash mpeg neumí.
Když tak to zkus v addonu povolit, je tam na to chlívek, třeba to 1080p pojede.
Soubor je tam ve formátech viz obr.

   
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#5
Ahoj, dík.
YT addon jsem měl nastavený natvrdo na 720p. Zkoušel jsem najít nějakou nabídku, kde bych vybral vícero rozlišení. Nenašel jsem. Povedlo se mi ale video spustit. Bohužel je to na úkor komfortu a není z toho jasné, kdy video/následující videa u kterých nebudu vědět že trpí stejným problémem, jestli se spustí nebo ne.

V nastavení jsem vybral volbu "ptát se na rozlišení videa pokaždé" a vybral nižší možné. Video se spustilo. Ale jak říkám, dopředu není jasné jestli u dalšího videa malina zamrzne nebo ne.

Každopádně dík.
 
Citovat
#6
Taky se mi poslední dobou sekla malina u určitých videi, takže mám taky tento problém. V YT mám nastaveno na 480p protože některé videa 720p mi nejel obraz jen zvuk. Po chvíli třeba obrazovka zezelenala apod. Dělá to ale jen u některých videi jak stream tak z flashky.
A mám ještě jeden problém. V kodi mám nastaveno aby přehrávala automaticky další video, ale to se děje jen při přehrávání z flashky (uložené video). Stream z YT to nefunguje. Nedávno to ale ještě šlo v pohodě. A ty videa u kterých nejde obraz tak taky nedávno v pohodě.
Nevíte co s tím? Už jsem přeinstaloval i Libreelec. Mám teď 7.0.3
Díky
RPi3 - LIBREELEC -KODI Jarvis
Router - TL-WR741N
PC - Lenovo Z575
Lumia 640XL
 
Citovat
#7
Já nemám Malinu, takže hádám, ale podle mě nezáleží až tak moc na rozlišení, ale na tom, jestli to rozlišení je tam i v MP4, což by měla zvládnout, ale WEBM, tedy kodek VP9 je už vyšší dívčí, navíc OGG zvuk.......

Proti gustu......ale pouštět si 4k video v 480p, to uměl plugin pro Dune v minulém desetiletí.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#8
Asi jsem zapoměl, že v mém případě jde o jiné videa než ty uvedene výše. Jsou to MP4ky.
Když se podívám na vlastnosti videa které je bezproblémové a porovnám s tím co jede bez obrazu v rozlišení 720p tak jsou údaje téměř totožné. Rozlišení videa 1280x720, přenosová rychlost 2100 kbps
RPi3 - LIBREELEC -KODI Jarvis
Router - TL-WR741N
PC - Lenovo Z575
Lumia 640XL
 
Citovat
#9
Foolproof: Díky, to dává smysl. Ponechám si teda současné nastavení a budu se vyhýbat webm. Dík
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)