• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube alternativa
#1
Video 
Sháním nějakou alternativnu na Youtube pluginu v Kodi. To hledání a zadávání API klíčů v krabičkách u TV přes dálkové ovládání i přes připojenou klávesnici je šílený a dělat to po každé přeinstalaci nebo nové instalaci mě už nebaví. Mám nyní povětšinou již CoreElec, takže android alternativy mi jsou na nic. Chvíli jsem si myslel že Duff You by mohlo být ono, ale to nyní nefunguje. https://www.kodi-guide.com/duff-you-kodi-addon/. Díky.
 
Citovat
#2
@jnvk2486 Nemusíš nutně vše zadávat přes dálkové ovládání. Můžeš všechny potřebné identifikační údaje editovat v souboru api_keys.json v datovém adresáři doplňku Youtube. A pak si můžeš dotyčný soubor vyzálohovat a při každé nové a čisté instalaci ho pouze do tohoto adresáře nakopírovat. Zde na fóru, v tématu Youtube, v posledních postech z předchozích pár dnů, se o tom píše a diskutuje poměrně podrobně.
 
Citovat
#3
@jnvk2486: Duff You normálně funguje, https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-youtu...68?page=12. Nainstaluj z repa GTKing- Matrix.
 
Citovat
#4
@jnvk2486:
(01.6.2023, 14:31)JiRo Napsal(a): .....
Zde na fóru, v tématu Youtube, v posledních postech z předchozích pár dnů, se o tom píše a diskutuje poměrně podrobně.
Téma má stejný název ale je to tohle https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-youtube--4968
 
Citovat
#5
@meda Díky za upozornění. Má chyba, bezmyšlenkovitě jsem odstranil konec url, v tomto případě to mělo svůj význam. 11 V původním postu jsem to opravil.
 
Citovat
#6
(01.6.2023, 13:07)jnvk2486 Napsal(a): Re"To hledání a zadávání API klíčů v krabičkách u TV přes dálkové ovládání i přes připojenou klávesnici je šílený a dělat to po každé přeinstalaci nebo nové instalaci mě už nebaví..... etc...
Není jednodušší si udělat zálohu z jednoho zařízení (píšeš, že používáš více), a pomocí zálohy na usb či micro sd card, nakopírovat třeba s total commanderem? 36
WetekPlay1_PBNIGMA VX 6.1_Kodi 17.1 (Krypton)/LibreELEC 9.0.2_Kodi 18.2 (Leia),
Amiko_A4combo
_Kodi v19.5 (Matrix)
... and etc. Satbox/TVbox.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)