• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube přihlášení
#1
Zdravím borci,

prosím vás. KODI 18.5 Leia, na Raspberry Pi 4. Nelze přihlásit k YouTube. Plugin vyžaduje dvojí přihlášení. První se přihlašuje YouTube na TV a tady proběhne vše ještě v pořádku. Při druhém přihlášení - plugin pro Kodi - vyskočí na mobilu nebo PC hláška, že aplikace není dočasně podporovaná.
Stalo se někomu? Máte řešení? Díky
 
Citovat
#2
Také mám s přihlášením problém. V návodu pro získání API klíčů jsem se totálně ztratil a jinak mi to háže akorát hlášky jako u Kamikaze v dotazu předemnou. Jen pro info, vlastním krabičku s KODI (Odroid N2) asi 4 hodiny a tak zatím se snažím alespoň trochu zorientovat. Že budu mít problémy i jen se zprovozněním youtube jsem tedy nečekal. Co teprve další nastavování, asi jen vyhozené peníze z okna Sad
 
Citovat
#3
Ehm..., ono to ale bez API Key moc fungovat nebude ..... Něco si vyhledat,přečíst a následně naučit sem tam i zabolí, obzvláště když není čas a chuť. Věř ale, že pokud budeš alespoň trošku chtít, problémy vyřešíš a mašinka Tě bude poslouchat jako hodinky.  4 Pokud však házíš hned zpočátku flintu do žita, tak jsou to opravdu vyhozené peníze z okna (ale to asi u všeho) ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#4
Keďže je ondroid n2 vývojová doska, môžeš byť rád, že si nemusíš kompilovať linuxové jadro. To by si si užil.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#5
Děkuji za info. Nakonec jsem ty API klíče získal. Sice na 4. pokus, ale najednou bylo vyřešeno. Proč a co jsem to vlastně odklikal, vůbec netuším, snad to bude v pohodě. Jen škoda, že seznamy skladeb, co jsem měl na YouTube mi to nenachází, musím si je udělat leda znovu.
Ad Playman22 :nevím absolutně o čem píšeš, ale užívám si i tak více než dost:)
 
Citovat
#6
A je možný, že na API klíčích vytvořených v roce 2016 se YT plugin odmítá připojit a na nově vytvořených by se přihlásil?

Před vánoci jsem zažil hrozné story, všecko se dosralo. Teď mám openelec s českými doplňky, přičemž iprima zase nejede a librelec s nepřihlášeným YT na druhé kartě. Je to bomba.
RPi 3, Openelec 6.0.3
 
Citovat
#7
Pokud ale vytvorim api key, jak potom prepinat v youtube pluginu mezi vice uzivateli (napr. v rodine), kdyz api key v youtube doplnku zadavam pro cely doplnek a ne pro jednotlive usery?
 
Citovat
#8
Mám takto starý API klíč pro YT a funguji bez problémů, osobně bych se asi ani nesnažil "motat" více klíčů dohromady .....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#9
To byla odpověď pro mne nebo kolegu Rossi?
RPi 3, Openelec 6.0.3
 
Citovat
#10
@Nahdar: Nevšiml jsem si nového příspěvku, odpověď směrovala na Tebe ....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#11
Tak to je blbý. Protože s těmi starými klíči se za boha nepřihlásím, celý YT doplněk se doku... a můžu udělat jen kompletní instalaci kodi. Protože po neúspěchu s přihlášením doplněk přestane fungovat úplně a jeho reinstalace nefunguje, stejně tak instalace za jinou verzi. Můžu to nakonec vyzkoušet na jiném YT účtu.

Asi mě ale stejně nic jiného nezbude než ty klíče vytvořit znovu a doufat. Protože i když teď nepřihlášený YT funguje jak po másle, ne jako před třemi roky, kdy po shlédnutí jednoho videa přišel limit (asi již všichni začali používat vlastní API klíče, anebo mám jen štěstí), zásadní problém je uživatelská nepřívětivost nepřihlášeného YT doplňku.
RPi 3, Openelec 6.0.3
 
Citovat
#12
Tak snad už bude dobře. Nakonec jsem se dokopal vymazat staré API a založil nové a světe div se, přihlásil jsem se. Od té doby YT jede přihlášený bez problémů.
 
Teď jen zjistit jak sloučit české doplňky z jedné karty (openelec) na druhou kartu (librelec), ať nemusím karty přehazovat.
RPi 3, Openelec 6.0.3
 
Citovat
#13
Musela nastat nějaká změna.
Nikdy jsem žádné API klíče neměl a byl jsem přihlášen, asi na nějaký developer key, který tam byl přednastavený.
Založil jsem tedy projekt, nechal vygenerovat APIkeys a YT se rozběhlo, jede to myslím až do 8k, ale přihlásit se nedokáži, takže moje playlisty apod. jsou nepřístupné.

Hlásí mně to, že jsem úspěšně zaregistroval nové zařízení v prvním kole, ale v Kodi dostanu hlášku 

Error 401 - Invalid client type

Jako klienta jsem v projektu dal webovou aplikaci, bylo to špatně ?
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#14
Bylo, změnil jsem to na "other" pojmenoval Kodi a už to běží, jsem přihlášen
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#15
Taky mi to nefunguje,už jsem toho pročetl kilometry,ale pořád z toho nejsem chytrý.. vím jen že malinu kompletně preinstaluji a pak začnu řešit YT a jeho nastavení a kde přesně se mění API.. :-(
Nejsem žádný PCexprt,tak snad se mi to povede :-D
 
Citovat
#16
Jsme na tom stejně. Zatím nefunguje.. :-(
vše podle návodu a ne. všechno vloženo.. ale pořád jsem na chyba 401.. tvl to zase někdo něco vymyslel... :-(
4x Raspberry Pi 4B LE 9.2.8 Kodi v18.9 Leila + 1x Pi4 TVheadend server v19.3
 
Citovat
#17
Ahojte,
jsem na tom podobně. Registrace pomoci API proběhla, ale pri naslednem spusteni Doplnku YT hlaska "chyba Youtube vice inforamci najdete v protokolu.
Vypis z protokolu v příloze
 
Pokud nekdo zkusený poradí, budu rád

Ď

AOL


Přiložené soubory
.txt   YT-KODI.txt (Velikost: 18,06 KB / Stažení: 75)
 
Citovat
#18
Tak komu nejede ani samotné YouTube,tak podle tohoto návodu to pošlape,ale stejně se nepřihlásim ke svým odběrům. Ale YouTube běží.
 

https://youtu.be/dJ1oX9-zyhM
 
Citovat
#19
Tak jsem dnes po složitém googlování zdolal překážku, která se jmenuje: Jak nastavit doplněk KODI pro youtube. Jako odkaz příštím generacím zde zachovávám tento odkaz:
https://github.com/anxdpanic/plugin.vide...l-API-Keys
A jen si povzdechnu: kterej debil tohle vymýšlí, celé Kodi my byl čert dlužen!
 
Citovat
#20
Trochu názornější návod na vytvoření Youtube API KEYS:
https://seo-michael.co.uk/how-to-create-...ecret/amp/
...od https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-youtu...2#pid82542
Kodi 20/19 -LibreELEC/LinuxMint/Android12/W10 -RPi4/3/2; IntelPC; Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)