• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdroj nedostupný
#1
Nováček zdraví,

bezpochyby už se to xkrát řešilo, ale vyhledávání mě nějak zradilo, tak mě snad nasměrujete.

Koupil jsem si Android box a nainstaloval podle instrukcí Kodi a následně Covenant. Udělal jsem různá nastavení "podle internetu" a stejně mi to u většiny položek, když je zkusím přehrát, hodí hlášku "zdroj nedostupný". To samé Exodus, který jsem pak zkusmo nainstaloval taky. Obojí poslední verze. Ale není to tak, že by to nikdy nic nenašlo. V pár případech ano, ale je to fakt mizivé procento. Díky za každou radu.

P.S. Váhám, jestli to není tím, že jsem "jen" na wifině, ale přes onedrive v rámci Kodi mi to bez problémů streamuje videa, co mají 10GB, tak mi nepřijde, že by to bylo tím (ale radši to sem dám, pro sichr).
 
Citovat
#2
spatne verze nebo take nefunkcni pluginy , covenant je fork exodus takze ti staci pouze jeden z nich, exodus funguje ,postup jak na nej je zde na foru popsan nekolikrat.
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#3
@TomHardy Já tedy nevím, ale na Covenant i Exodus vrátí fórum při dotazu plno odkazů. Nebylo by lepší se zeptat tam? Roztahovat toto téma do Obecných otázek a dotazů není rozhodně správné. Přečti si pravidla fóra a řiď se jimi. Ve všem, tedy nejenom s umístěním dotazu.

Covenant i Exodus jsou oba addons, které nemají moc dobrou pověst. Pokud ti něco z nich nechodí, bude chyba patrně právě v těchto addon a v jejich (ne)spolehlivosti či trvanlivosti mapování zdrojů. Což je ostatně jeden z důvodů, proč nemají dobrou pověst. 6 A pokud je chyba u tebe (např. špatné nastavení) najdeš odpověď právě jen u těch, kteří tyto addon používají. Tedy tam, kam tě zavedou odpovědi na dotaz Covenant nebo Exodus.
 
Citovat
#4
Exodus jsem úplně opustil.  Je samozřejmě terčem mediální lobby, aby zdroje, na které ukazuje, byly blokované. Navíc seznamy zřejmě nejsou aktuálně promazávané a najde 90% nefunkčních odkazů.
Lépe si ušetřit nervy a přejít na placený zdroj.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)