• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
změna zobrazení v Kodi
#1
Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné změnit v Kodi výchozí zobrazení. Standardně je zobrazení seznam, ale mně více vyhovuje "informace o médiu". Vždy když přejdu na jinou stránku nebo do jiného seznamu, vrátí se zobrazení na seznam. Nejde nastavit defaultně jiné zobrazení?
Děkuji za případné info
 
Citovat
#2
@Herodos Pro tohle Kodi žádnou uživatelsky jednoduchou možnost nenabízí. Jediné, co je možné, je úprava v definičních souborech používamého skinu. Složité to není, ale protože to nemám prakticky odzkoušené, tak ode mne nečekej konkrétní postup. Ale je to celkem jednoduché a určitě ho najdeš na kodi.tv fóru nebo i na google, hledej hesla "kodi change default view" a dostaneš plno odpovědí. BTW pro video se edituje definice uložena v MyVideoNav.xml.

Jen nesmíš zapomenout, že pokud jsi si už nastavil pro nějakou stránku jiné než default view, tak ti pro tuto stránku změna default nepomůže. Jak se vrátit do stavu default nevím, řekl bych ale, že to nejde jinak, než kompletním vymazáním nastavení nebo ručním zásahem do příslušné databáze. To první bude pro tebe asi nepřijatelné, to druhé bych nedoporučoval, pokud si nejsi jistý o co kráčí.
 
Citovat
#3
Díky za tip. Zkusím to vyřešit
 
Citovat
#4
To bych taky bral..


A95X F3 AIR Amlogic S905X3 4GB RAM 32GB ROM Coreelec
YAMAHA RX-V659
Pure Acoustics QX900
TCL 75" ATV
 
 
Citovat
#5
Ahojte, vie niekto mi stímto poradiť? Na obrazovke Kodi vľavo je ponuka Filmy, Seriály doplňky a podobne, ako tam dostanem niečo svoje? Napríklad nejakú zložku z mojich súborov?
 
Citovat
#6
@chobotmilan: To musíš buď editovat soubory nebo jednodušší je použít skin, který to umožňuje Zkoušej např. skiny z repa.
X96max plus 4/32 + CE 21beta2 + skin - upravený Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.2 + skin - upravený Confluence

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#7
@chobotmilanTomu se v Kodi říká knihovna, a sem to nepatří.
Hledej, šmudlo, tady i jinde máš spoustu návodů.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#8
Nepítal som sa na knihovnu to mám nastavené všetko dobre, knihovna je vo filmoch alebo seriáloch, vyzerá to ti si nepochopil otazkú a odpovedáš nezmisly, vyzerá to že tiež sa tomu nerozumieš.
 
Citovat
#9
@chobotmilan: V nastavení rozhraní můžeš (můžu) zap/vyp Filmy, Seriály, Hudba. Vyžadují doplněk Library Node Editor. Jaký je překlad?
Jak jej mohu používat?
 
Citovat
#10
Dík pozriem video na YouTube nejaké kolo toho.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)