• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zobrazení obrázků v knihovně
#1
Zdravím, seriály mám napojené na themoviedb.org. Asi 80% seriálů má v knihovně přiřazený obrázek. Zbývající jsou jen černé složky. Co přesně chybí u těchto seriálů doplnit na themoviedb.org, aby se obrázek načetl?
Díky
 
Citovat
#2
Nie sú tam, na tieto serialy urob novú zložku a daj tam TVDB.
 
Citovat
#3
@chobotmilan & @Nailen Novou složku není třeba vytvářet, proč? Stačí jen přes kontext menu stávají složky ve Změnit obsah vybrat ve Zvolte poslytovatel informací posklytovatele The TVDB. Samozřejmě ale i tam může lecos chybět. Ale může toho být o dost méně.
 
Citovat
#4
Preto, ja mám na filmy a seriály urobené po dve zložky, keď niečo ukáže zle, alebo nieje obrázok, dám to do druhej pod iným scraperom, ako je v tej prvej.
 
Citovat
#5
@chobotmilan Tak to já jsme si vybral jednu databázi a když na něco, co tam chybí, přijdu, tak to tam přidám. Na tom jsou ty databáze postavené, že se každý uživatel zapojí do plnění jejich obsahu. Bohužel poměr těch, co jen berou k těm, co i přispívají, je stále větší a větší...
 
Citovat
#6
No to som nevedel, že treba čosi dopĺňať, kto mi to mal povedať?
 
Citovat
#7
(25.12.2021, 19:52)JiRo Napsal(a): @chobotmilan Tak to já jsme si vybral jednu databázi a když na něco, co tam chybí, přijdu, tak to tam přidám. Na tom jsou ty databáze postavené, že se každý uživatel zapojí do plnění jejich obsahu. Bohužel poměr těch, co jen berou k těm, co i přispívají, je stále větší a větší...

Ano, přesně o toto mi jde. Občas zjistím že je nový seroš, který tam není, tak nemám problém ho tam založit a nějaké informace doplnit. 

Stává se mi ale i to co vytvořím já, tak také nezobrazí obrázky. Nahrál jsem tam pozadí, plakát i logo. Na webu nám profil stránky na vyplněný na 93% a stejně v kodi obrázek složky (alba/seriálu) chybí. Přitom jiné seriály mají hodnocení menší a obrázek se normálně zobrazí. Takže se snažím najít spojitost co tam ještě chybí nebo je jinak, že to nefunguje.

Díky za komentáře.

(25.12.2021, 10:21)JiRo Napsal(a): @chobotmilan & @Nailen Novou složku není třeba vytvářet, proč? Stačí jen přes kontext menu stávají složky ve Změnit obsah vybrat ve Zvolte poslytovatel informací posklytovatele The TVDB. Samozřejmě ale i tam může lecos chybět. Ale může toho být o dost méně.

Ano, občas tam něco chybí. Takže doplním, ale stejně to nezabere. Zatím se mi to podařilo jen u nového Dextra. U plakátu jsem přiřadil jazyk čeština a začalo to chodit. U jiných seriálů to nezafungovalo.

(25.12.2021, 1:47)chobotmilan Napsal(a): Nie sú tam, na tieto serialy urob novú zložku a daj tam TVDB.

Nechci tvořit další složky a vyrábět něco nesystémového jen pro sebe. Chci doladit stávající obsah na TVDB, aby správně fungoval i ostatním. Tak jak tu už někdo řekl, kdyby to takto nefungovalo, tak nebude fungovat žádný screaper.
 
Citovat
#8
to tu opravdu není nikdo kdo tvoří obsah, ale jen ti co ho využívají?
 
Citovat
#9
Asi by sa hodilo dať konkrétne linky.. čo som ja pridal pár vecí, mi na druhý deň už oscrapovalo s mojimi zmenami.

Stretol som sa ale s nasledovnými problémami:
1. Film nenašiel ani automat a nepomohlo ani ručné zadanie názvu - pomohlo ručne vytvoriť movie.nfo s tmdb linkom.
2. Film nenašiel ani automat a nepomohlo ani ručné zadanie názvu, nepomohlo ani ručne vytvorené movie.nfo s tmdb linkom, ale o pár dní to z ničoho nič začalo fungovať. Asi zlá konštelácia hviezd..
3. Film nenašiel automat, nepomohlo ručné zadanie názvu, nepomohlo ani ručne vytvorené movie.nfo s tmdb linkom a ani o pár dní to nezačalo fungovať - pomohlo použitie TMM.

Tie filmy na tmdb ale boli a pri zbežnej kontrole údajov to vyzeralo, že bolo všetko dobre vyplnené, čiže som tam ani nemal čo opraviť (alebo som chybu len prehliadol).

+ Pri jednom seriáli som si .nfo súbory (k niektorým sériam) stiahol z netu, lebo to očividne viacerým nešlo

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)