• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotify Add-on pro Kodi 17 (Krypton) ?
#10
@j.jusko Co s etýče Spotify jsme v podstatě nováček. Účet jsem začal intenzivně používat pře pár měsíci. A addon pro Kodi mám jen pár týdnů. Přiznám se, že connect-u z mobilu do Kodi moc ještě nerozumím. Když ho pustím, tak mi např. běží indikátor na mobilu asynchornně jako v Kodi. Asi je to pochopitelné, Conect z mobilu pošle do Kodi jen odkaz a pak už zpětnou vazbu nemá. Zkusil jsme např. na Kodi dát zrychlené přehrávání, posunulo se to vpřed, ale na mobilu ten ukazatel jel jen stále původní rychlostí. 

To co píše se chová u mě stejně. Po skončení skladby se jakoby zdá, že se měla pustt další skladba. ale nedopadne to. Navíc to rozpoznávání Kodi z mobilu také nefunguje úplně 100%. Na mobilu Kodi vidím, jindy ne.

Co se týče té stránky s ovládáním, to není záležitost skinu. Tu si vytváří sám addon a je na aktuálním skinu nezávislá. Jinak mě při přehrávání na Kodi z mobilu tlačítka na DO jakž takž fungují. Jedině, co mě vrtá hlavou, když pustím skladbu z mobilu na Kodi, a dám pauze, tak to jde do stop. To se mi tedy taky ani trochu nelíbí.

Při pokuse mi taky Spotify addon už párkrát spadl. Pro běžné používání to tedy ještě si moc není, ale pokud to všechno bude fungovat, špatné by to určitě být nemuselo.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Spotify Add-on pro Kodi 17 (Krypton) ? - od Client - 07.4.2019, 0:00

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)