• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problémy s přehráním originál DVD filmů
#6
Tak ještě upřesním, jak se to chová u mne. Pokud v Kodi zatrhnu Nastavení>Přehrávač>Disky>Automaticky přehrát DVD, nespustí disk DVD jako když při nahoře popsaném klepnu na "Přehrát disk" ale zeptá se mně po vložení DVD, jestli chci spustit videa, audia, obrázky a po volbě mi ukáže soubory v adresáři. To je funkce na nic.
Ještě jsem zkusil se z LinuxMintu odhlásit a přihlásit se jen do rozhraní Kodi. Tam se DVD menu s nabídkou "Přehrát disk" sice objeví také, ale k přehrávání po klepnutí nedojde. Kodi se nezasekne ale nepřehraje. Pokud Kodi spustím na desktopu LinuxMint, je vše OK.

Na fóru Ubuntu myslím Milhouse žádal někoho o spuštění Kodi z příkazového řádku terminálu a potom o výpis, který se objeví při pokusu spustit DVD Film.
Mně to tam při fungujícím přehrávání filmu píše po pohybu v menu DVD stejně jednu chybovou hlášku a to: Failed to open VDPAU backend libvdpau_nouveau.so: cannot open shared object file: No such file or directory.
Píše to u disků různého původu.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problémy s přehráním originál DVD filmů - od meda - 19.5.2017, 22:24

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)