• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nezobrazují se české popisky u filmů
#4
@miki17 Cestou myslím výběr umístění souborů s videy, tedy filmy v tvém případě. Definuje se, jakmile zvolíš "Přidat videa...". Vybraná cesta s v Kodi označuje jako Zdroj. Pro každý zdroj si pak definuješ, co obsahuje. V Kodi jsou v současné chvíli předdefinované tři typy, Filmy, Hudení videoklipy a Seriály. vybereš si tedy příslušný typ, v tvém případě tedy Filmy a pak si musíš vybrat, kterým scraperem si k souborů pro daný Zdroji přiřadíš informace (popisy, cover, fanart, trailer, atp.). Těch scraperů je celá řada, u nás pro filmy většinou používáme The Movie Database, je součástí instalace Kodi, nebo další, které je třeba do Kodi jako addon doinstalovat ČSFD.cz, BBaron.

Pokládal jsme za nutné to takto pospat, protože je vidět, že jsi to evidentně ne úplně nepochopil. Pokud si stáhneš nějaký addon typu scraper, a i když je aktivní (Povolený), tak se nijak do vyhledávání informací nezapojuje. To se stane, až když ho přiřadíš k nějakému Zdroji (cestě) a spustíš aktualizaci knihovny.

Jinak tady na fóru jsou scrapery a jejich nastavení myslím už popsány vícekrát, určitě tam další informace najdeš.

A k tomu Nine Lives a TMDB. Nevím, jaký z filmů s tímto názvem máš na mysli, v TMDB jsou celkem 4, ale jenom jeden z nich má český popis a zároveň taky český název Já, kocour. Zkoušel jsem to, a jak Já, kocour (2016), tak Nine Lives (2016) vrátí vždy to samé a popis je v češtině. U těch ostatních Nine Lives, z let 2002,  2005 a 2011, TMDB scraper je najde a popis je pochopitelně v angličtině. Český popis v TMDB totiž nemají.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Nezobrazují se české popisky u filmů - od JiRo - 10.6.2017, 11:51

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)