• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus/Sport Devil závislost na "Script module."
#5
Tak si to shrnme. Přijde sem nováček, který se někde dočte, že Exodus/Sport Devil /údajně/ obsahuje nějaký /možná/ škodlivý script. Obrátí se na zkušenější, aby mu tuto zprávu potvrdili/vyvrátili, a proto jej sem i v plném znění vloží. Dozví se:

1/Že tento dotaz "už je moc"
2/že ho sem nevložil v plném znění /vytržený vz kontextu /lol/
3/nemá chodit na cizojazyčná fora, když neumí danný jazyk
4/že dal dotaz do špatného "chlívku".
Mě žádný sarkasmus "nenakopne". Mě by nakopla slušná odpověď. Bohatě by postačilo je/není tento script škodlivý.

Mě pořád vrtalo hlavou, když jsem sem začínal chodit, proč se na foru s takovým skvělým potenciálem, zajímavým obsahem, a evidentně mnoha erudovanými rádci vyskytuje tak málo lidí. Ve všední den jsme tu cca 2-3 /alespon dle Vašich statistik "Právě prohlíží..." /O víkendu 5-7..Přitom takové zajímavé forum by jich mělo mít logicky daleko více. Ale když tu často odpovídáte "sarkasmem", obvinujete mne ze lží bez vlastní znalosti reality,mnoha nováčkům pak slovy "najdi si mnohokrát se to tu probíralo", "kladeš špatné otázky", "dáváš otázky do špatného chlívku" a odpovědí na samotný dotaz pak pomálu...To fakt otráví, a člověk, než by tu položil příště dotaz, volí raději příště "strýčka Google"..a doufá, že narazí na forum nám nováčkům, kladoucím "blbé" dotazy poněkud přívětivější.
Ale to jen na okraj, k dovysvětlení, proč už sem budu chodit pouze číst. Rozhodně tu nechci vyvolávat žádné spory, hanět Vás/tento web, ani klást "hloupé dotazy", a následně číst sarkastické odpovědi. Je to Váš web, Váš prostor a já to plně respektuji. Přeji hezký večer a mnoho spokojenějších uživatelů.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Exodus/Sport Devil závislost na "Script module." - od Likan33 - 25.6.2017, 21:59

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)