• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zkušenosti: Ethernet přes elektrickou síť nebo koaxiál!
#7
Mně to prostě funguje. Zapojil jsem ten jejich adaptér do zásuvky a jelo to :) řešit to nebudu zbytečně Big Grin
Každopádně podle mě jsou dnešní jakékoliv zdroje dělaný “světově”. Vezmi si nějakého businessmama, co cestuje s notebookem po světě a na každý kontinent by potřeboval jiný napájecí adaptér. To aby si s sebou vozil trafostanici :Big Grin Big Grin  

Myšleno celou tu napájecí kostku jinou, nemluvím jenom o té koncovce (zásuvce)

To samé i např. Apple, který prodává Travel kit pro iPhony, iPady, kde má tu normální nabíječku a k ní jenom různé koncovky. Přijde mi blbost to nějak řešit dneska.

Mám z US Nexus Player, Chromebooky, Google Home, tenhle DECA adaptér, a všechno funguje.

A už bych to tady  tohle prosím vás neřešil, protože tím mateme zbytečně uživatele.

Ta krabička bere buď svůj adaptér, nebo microUSB s 5V a 500mA - tedy napříkladUSB port počítače. Nevzalo mi to žádnou normální nabíječku. Cena 2 napájecích adaptérů pro tyhle krabičky je 10 dolarů - 230kč? Takže fakt není potřeba to tady řešit. Jestli se chcete bavit o různých proudech v jiných zemích, tak si založte off-topic Big Grin 

Doplnil jsem to tedy o nějaké fotky co mám teď u sebe :)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zkušenosti: Ethernet přes elektrickou síť nebo koaxiál! - od marhycz - 20.11.2017, 22:16

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)