• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 H.264 / H.265, tvheadend
#11
@plesi - děkuji za typ na klienta. Zkusi jsem a problém stejný, stále MUX13 a SD programy. Když to sleduji tak pohyb způsobí jakoby trhání obrysů v obraze, nejlépe to je vidět když je pozadí ostré barvy. bílá, modrá. Jako by reakce na kontrast, hrana se začně trhat zubatět ale roztrhá to obraz no.
@Client - s tím co píšeš naprosto souhlasím, čert se skrývá v detailu, který se musí objevit. Ale snad jediné s čím ještě mohu operovat je samotné RPI 3B+ tedy stream server. Takže nastavení TVHeadend nebo výměna LIBREELECu za něco jiného, OPENELEC nebo Linuxová edice pro RPI třeba Raspbian a skompilovat v něm TVHeadend. Jak říkáš, zaměřím se na věci nepravděpodobné.
Na problém je asi brzo, DVB-T2 u nás řeší málokdo zatím a zahraničí ani nevím jak se potýkají s T2 h.265 a SD. Nejlepší na tom je, že všichni poletí si koupit krám za 500,- do obchodu den předem a ten jim bude šlapat na první dobrou:))
Já s tím bojuju, protože si myslím, když mám doma MIBOX tak na co další ovládání a krabici, když tohle musí fungovat. Mám doma 2 TV takto řešeny s MIBOXEM, takže mám udělán malý stream server, je to trochu škoda, šlape to ukázkově v KODI, rychlé přepínání vč. HD, suprově uděláno EPG ...ale ten MUX13 a SD programy v něm jsou zakletý!
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 H.264 / H.265, tvheadend - od Teron - 15.4.2019, 16:27

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)