• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 H.264 / H.265, tvheadend
#13
Tak jsem nasadil na RPI 3 Raspbian 4.14 verzi lite. Jak poradil Plesi. A problém stále trvá. Takže asi pomalu rezignuji protože tohle zkrátka stojí a padá na MIBOXu a co jsem četl mnoho článků a názoru tak také problém Amlogic s905.
Prý není dobrá kombinace Android a AMlogic, bohužel nasadit Linux na Mibox nejde, má zamčený bootloader, zatím nelze.
Na ofiko foru Xiaomi jsem našel, že problém s h.265 nějaký opravdu lidé mají s tímto boxem ale v jakém stádiu je řešení nevím. Ale Raspbian 4.14 lite si na RPI nechám, příjde mi to lepší než Libreelec, který má default nainstalován KODI což nepotřebuji a hlavně TVHEADEND je v Raspbianu nějaká rozšířená verze, je tam více věcí k nastavení, což Libreelec má omezeno. Libreelec je opravdu user friendly:)) aktuálně má Libreelec 9.0.1 verzi TVheadend 4.2.7 kdežto Raspbian 4.14 má verzi 4.2.4, což není problém ale rozdíl je v možnosti otevřených nastaví oproti Libreelecu.
Zkrátka někdy zapnu tu NOVA 2 a při pohybu kamerou se trhá obraz a někdy zase vůbec, asi jak Mibox načte stream a sladí s obrazem. Přepnu třeba jinam a zpět a srovná se to, Mibox je čínská čubka a když čtu jak dlouho jim trvalo než implementovali auto refresh frame switching tak možná do 5 let to bude.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 H.264 / H.265, tvheadend - od Teron - 17.4.2019, 19:15

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)