• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraz zpožděný za zvukem
#1
Ahoj, mám počítač s win10 propojený s AV receiverem Onkyo TX-SR608 hdmi kabelem a dále receiver mám propojený s TV Samsung UE40C6000 (takže jde signál s počítače nejprve do receiveru a poté do TV). Když si pustím film z doplňku Stream Cinema CZ a SK tak mám obraz zpožděný za zvukem, posunul jsem tedy v Kodi zvuk o 0,375s dozadu vše bylo ok. Když jsem si však pustil video z jiného zdroje tak jsem zjistil, ze video je synchronizované se zvukem tedy není potřeba nastavit zpoždění. Zjistil jsem že na Stream Cinema jsou filmy nahrané ve 24Hz a já mám Kodi nastaveno tak, aby upravil obnovovací frekvenci, takže při 24Hz je obraz opožděný za zvukem. Pokud vyberu jiný zdroj kde je frekvence 50Hz tak je všechno ok. Když jsem pustil film na monitoru PC tak bylo všechno synchronizováno i při 24Hz. V nastavení systému Kodi mám povolen průchod zvuku, ale když jsem ho vypnul tak byl zvuk zpožděn stejně. Vypadá to jakoby to zpožďovala TV nebo receiver, ale proč jenom při 24Hz? Nemáte někdo podobné zkušenosti. Díky
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Obraz zpožděný za zvukem - od krystof90 - 23.9.2018, 20:36
RE: Obraz zpožděný za zvukem - od meda - 24.9.2018, 7:43

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)