• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs
#4
@Foolproof Tak jak jsem to popsal, to mně fungovalo bez problémů. Pravda, je to už nějaký pátek, nyní to nepoužívám, ale snad to funguje pořád stejně.

@rtitulkovac Omlouvám se, já jsem tam nepopsal tu automatizaci, kterou jsem pochopil, že chceš tak, aby ti přes ten DLNA přehrávač v TV přehrával jenom některá videa (tedy ta, co ti nepřehrají tvoje krabice přímo), ostatní aby šli přes krabici a přehrávač Kodi přímo do TV přes video výstup.

To je možné, můžeš si to zařídit vhodnou definicí v sekci <rules>...</rules>. Tak jak jsem to napsal já, ti to na TV bude přehrávat všechna videa. Ty si ale můžeš pomocí parametrů v sekci vybrat ta videa, které budou přehrávána na TV. Podívej se sem https://kodi.wiki/view/External_players tam máš jednak plno příkladů a pak hlavně seznam atributů, pomocí kterých si můžeš výběr definovat. Bohužel tam nejsou ty poslední aktuální kodeky, ale myslím, že se dá něco zjistit metodou pokus-omyl, případně zkusit další informace vyhledat. Bude dobré, pokud něco zjistíš, tady o tom pak informovat.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs - od Client - 07.2.2019, 15:01

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)