• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prázdná knihovna + nemožnost indexování
#16
Exoty nahrnout do jednoho adresáře a pustit na to scrapper CSFD z Kodi nemůže být problém.
Pokud ti autor nepovolil CSFD, tak ho zdrbej, ale na Donor wall tě zatím nevidím, takže možná trpělivost, je neděle.

(14.4.2019, 12:55)Rossi D Napsal(a): ... tak nevím, info o snímku mám pouze z defaultních zdrojů Kodi (Universal Movie Scraper, TVDB ...) - stačí mi to, je automatické a bez úprav v externím programu .... proč si zbytečně komplikovat život  14
 Proti gustu žádný dišputát, ale pokud to nechám udělat automaticky, tak to vybere stroj, konkrétně z TMDB podle "oblíbenosti", což je jakýsi Facebookový parametr určený pro dobytek.¨

No a pokud používáš Aenox, tak určitě oceníš opičky skinu, pro které ale musí být data, která prostě třeba na CSFD nejsou. Mám raději, když třeba background vystihuje myšlenku filmu než vytlemený rypák hlavního představitele, protože je zřejmě "oblíbený".


Př. Artworku

   
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: prázdná knihovna + nemožnost indexování - od Foolproof - 14.4.2019, 19:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)