• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vložení informací do obrazu.
#10
@meda No, možná to v prvním postu @anton1990 nebylo úplně jednoznačné, ale vzhledem k tomu, že za prvé jsme v Kodi fóru a za druhé, že vložení nějakých informací do obrazu v televizi s vlastním tunerem je věc opravdu nemožná (jedině snad Smart TV s nějakou speciální funkcí nebo trvalé přepnutí na takovou funkci, která nějaké takové informace do obrazu přidá) reagoval jsem tak, jak jsem reagoval. A ani @anton1990 to poté neviděl jinak a reagoval na můj návrh kladně. Z toho usuzuji, že mu o nějaký takový požadavek (tedy Kodi) buď jde nebo mu takové řešení není proti srsti. Ostatně, ať si vybere...

Jak jsem napsal, možných řešení s Kodi je plno, já jsem zvolil to nejjednodušší, které ale i přesto má potenciál dalšího rozvoje. Střídající se overlay s ordinačními hodinami, sazebníkem úkonů nebo dalšími informacemi i v tomto jednoduchém řešení (zatím bez dalších add-hoc vytvořených addon, pouze se úpravami na na úrovni skinu) by patrně také neměl být žádný problém.

Když nic jiného, tak jsem se naučil vkládat do full screen informace, např. trvale zobrazený čas nebo čas do konce přehrávání, což už tady taky myslím minimálně jednou někdo požadoval. 
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Vložení informací do obrazu. - od Client - 10.4.2019, 19:25

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)