• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-C
#2
@Martincz Odpovím pouze na poslední otázku. Pro Tvheadend tady na fóru existuje několik řešení. Kápnul jsi mi do noty, protože se právě chystám k tématu IPTV vytvořit jakýsi rozcestník, kde by měla být jak stručná charakteristika daného řešení, tak odkazy, kde si vše můžeš stáhnout. Zatím jen prostý výčet toho, co existuje (cz i sk):
  • O2TV
  • OrangeTV
  • Sledovanitv.cz
  • Sledovanietv.sk
  • Kuki
  • Lepsi
  • Zapni
  • DigiTV
  • Poda
Pokud jsme na něco zapomněl, tak se omlouvám. Ve slibovaném rozcestníku to snad zohledním všechno.

Co doporučit v cz? Neřeším cenu a obsah. To si musíš vybrat ty. Z hlediska realizace a funkcí bych já (pro cz) osobně preferoval Sledovanitv.cz. Také z toho důvodu, že se tam můžeš zaregistrovat a přijímat neomezeně zdarma pár kanálů (mez jinými CT1, CT2 a CT24), takže si na tom můžeš odladit používání IPTV na tvém Tvheadend a Kodi. Také lze přes ně zaplatit HBO a pak je přijímat stejným způsobem také. Pokud budeš spokojen i s nabídkou dalšího obsahu, stačí pak zaplatit vybraný tarif a máš po starostech. Z jiných služeb bych pak doporučil O2TV (to je tady na fóru dost v kurzu a i když se samotnou službou jsou občas problémy - často mění pravidla rozhraní, jejich servery jsou občas dost zatížené - sportovní zápasy) a pak Kuki. Co byc nedoporučoval, to je Lepsi, tam spolupráce s Tvheadend moc nefunguje. Rozporuplné je Digi. To se sice podařilo do Tvheadend nakonec dostat celkem v pohodě a i jejich nabídka je slušná (hlavně sport) ale má jednu velkou nevýhodu v tom, že nelze současně přijímat více kanálů. Vždy pouze jeden.

Tak nevím, jestli jsem ti pomohl? 1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
DVB-C - od Martincz - 11.5.2019, 8:53
RE: DVB-C - od Client - 11.5.2019, 9:43
RE: DVB-C - od Martincz - 11.5.2019, 12:19
RE: DVB-C - od matchboxx - 11.5.2019, 15:18

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)