• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duplicitní kanály v Kodi, jak vybrat ty s nejlepším signálem?
#5
(20.11.2019, 23:29)wolfjunior Napsal(a): @Client: Pátrám v TVH kde se dají dva stejné kanály ze dvou zdrojů "spojit" do jednoho

Také by mě to zajímalo @Client . Našel jsem vobu, která vypadá že je pro to určena, napíšu anglické názvy, snad to najdeš.

1. Naladění nových kanálů: Configuration/DVB Inputs/Networks. Klik na síť a Force scan - vynutit skenování
2. Nově nalezené služby (services) najdeš během pár minut v Configuration/DVB Inputs/Services (řadit podle data vytvoření)
3. Aby to nebylo tak jednoduché, tak nové služby/services je asi ještě potřeba přiřadit v Configuration/ChannelEPG/Channels stiskem tlačítka Map services / All services (česky asi Mapovat služby) a zde zatrhnout "Merge same name" (sloučit stejná jména).

můj channel list (i po obnovení stránky) ale zobrazuje stejně jednu stanici vícekrát i když má stejné jméno ale různou frekvenci (MUX?). Je ale pravda, že k nějakému sloučení došlo, protože v Configuration/ChannelEPG/Channels vidím u některých kanálů zdvojení v kolonce "Services" a services je asi 251 a kanálů jen 179 přičemž na kartě sítíje vidět že namapované jsou všechny služby. Třeba by pomohlo smazat všechny kanály a namapovat znovu ze služeb ale tentokrát se zatrženou volbou sloučení jmen. Nechce se mi to mazat, abych neztratil pořadí a kanály, které jsem si zapnul protože mám dojem, že jejich frekvence (MUX) visílá blízký vysílač.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Duplicitní kanály v Kodi, jak vybrat ty s nejlepším signálem? - od postcd - 24.3.2020, 14:07

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)